נווה סביון
שכונה באור יהודה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,870 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 49.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה סביון | אור יהודה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.8% | 45.4% | 20.5% |
| ישר! | 23.0% | 13.0% | 16.1% |
| ביחד | 13.1% | 7.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 5.6% | 2.3% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 5.4% | 7.9% | 5.7% |
| ש״ס | 5.1% | 11.5% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 3.9% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 3.3% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 49.2% | 69.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 45.9% | 26.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 77.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,036 | 23,733 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.0% | 63.3% | 0.2% | 14.6% | 72.7% | 2,145 | קדימה 39.6% |
| 2009 | 39.9%▲19.0 | 57.2%▼6.1 | 0.2%±0.0 | 0.5%▼14.1 | 73.3% | 1,863 | קדימה 38.7% |
| 2013 | 38.2%▼1.7 | 57.7%▲0.5 | 0.2%±0.0 | 2.8%▲2.3 | 76.8% | 2,215 | יש עתיד 29.7% |
| 2015 | 41.1%▲2.9 | 46.4%▼11.2 | 0.0%▼0.1 | 12.3%▲9.5 | 79.2% | 2,336 | הליכוד 28.9% |
| אפר׳ 2019 | 50.9%▲9.8 | 43.3%▼3.1 | 0.1%±0.0 | 5.5%▼6.9 | 76.8% | 2,458 | כחול לבן 35.8% |
| ספט׳ 2019 | 48.2%▼2.7 | 47.8%▲4.5 | 0.0%±0.0 | 3.8%▼1.6 | 75.5% | 2,423 | כחול לבן 37.9% |
| 2020 | 52.7%▲4.6 | 46.9%▼0.9 | 0.2%▲0.1 | – | 74.4% | 2,403 | הליכוד 43.2% |
| 2021 | 49.1%▼3.6 | 48.7%▲1.8 | 0.0%▼0.2 | – | 73.7% | 2,394 | הליכוד 35.3% |
| 2022 | 54.7%▲5.5 | 43.4%▼5.3 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 75.6% | 2,938 | הליכוד 36.7% |
| 2026 | 49.2%▼5.5 | 45.9%▲2.5 | 0.3%±0.0 | 4.5%▲4.5 | 80.1% | 3,036 | הליכוד 34.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 2,870 | 3,036 | 49.2% | 45.9% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.