פלמחים
סמל למ״ס 597 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פלמחים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.5% | 16.1% | 605543 | 471 מתוך 1,192463 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 30.5% | 6.4% | 919092 | 107 מתוך 1,192106 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| ביחד | 17.3% | 9.3% | 817862 | 219 מתוך 1,192219 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| הליכוד | 7.2% | 20.5% | 373029 | 750 מתוך 1,192727 מתוך 1,038164 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686670 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,03867 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696465 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 5.7% | 403240 | 702 מתוך 1,192694 מתוך 1,038136 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342536 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211116 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 12.2% | 44.0% | 302228 | 826 מתוך 1,192806 מתוך 1,038167 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 83.1% | 37.8% | 807772 | 241 מתוך 1,192239 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677780 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686365 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 78.0% | 545528 | 534 מתוך 1,192456 מתוך 1,038162 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 515 | 5,690,682 | 485431 | 613 מתוך 1,192479 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.4% | 84.8% | 0.0% | 10.4% | 64.0% | 316 | העבודה-מימד 48.1% |
| 2009 | 8.5%▲4.1 | 88.0%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼10.1 | 62.7% | 317 | קדימה 36.3% |
| 2013 | 6.7%▼1.8 | 88.5%▲0.5 | 0.5%▲0.5 | 1.9%▲1.6 | 69.1% | 374 | העבודה 41.4% |
| 2015 | 11.0%▲4.3 | 82.1%▼6.4 | 0.0%▼0.5 | 6.0%▲4.1 | 70.5% | 420 | המחנה הציוני 52.9% |
| אפר׳ 2019 | 11.8%▲0.8 | 83.8%▲1.6 | 0.2%▲0.2 | 4.0%▼2.0 | 73.4% | 425 | כחול לבן 45.4% |
| ספט׳ 2019 | 9.7%▼2.0 | 86.7%▲3.0 | 0.2%±0.0 | 2.8%▼1.2 | 71.9% | 422 | כחול לבן 44.8% |
| 2020 | 12.4%▲2.7 | 87.3%▲0.6 | 0.0%▼0.2 | – | 74.8% | 442 | כחול לבן 52.9% |
| 2021 | 14.4%▲1.9 | 83.9%▼3.4 | 0.2%▲0.2 | – | 74.8% | 466 | העבודה 27.3% |
| 2022 | 13.9%▼0.5 | 84.6%▲0.7 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 71.3% | 454 | יש עתיד 37.0% |
| 2026 | 12.2%▼1.6 | 83.1%▼1.5 | 0.6%▲0.6 | 3.9%▲3.9 | 78.8% | 515 | ישר! 30.5% |
מפקד 2022
| פלמחים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 830 | 9,601,720 | 434728 | 657 מתוך 1,162534 מתוך 1,027165 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,952 | – | 727776 | 331 מתוך 1,162236 מתוך 1,02756 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.3% | 12.4% | 494436 | 578 מתוך 1,151563 מתוך 1,016144 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.9% | 25.8% | 939294 | 78 מתוך 1,15977 מתוך 1,02715 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.6% | 25.3% | 585861 | 420 מתוך 1,012413 מתוך 1,00385 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 153,400 | 104,300 | 828063 | 212 מתוך 1,160210 מתוך 1,02786 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.5% | 69.8% | 620 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מחנה הילה 3.3 ק״מ · גן שורק 5.3 ק״מ · עיינות 6.2 ק״מ · בית חנן 6.3 ק״מ · בית עובד 6.5 ק״מ