רמות
סמל למ״ס 4702 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.4% | 16.1% | 969697 | 47 מתוך 1,19244 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.7% | 6.4% | 696561 | 373 מתוך 1,192364 מתוך 1,038157 מתוך 408 |
| ביחד | 14.5% | 9.3% | 676269 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.5% | 20.5% | 423651 | 683 מתוך 1,192663 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.9% | 717062 | 323 מתוך 1,192295 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494253 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.7% | 5.7% | 443657 | 664 מתוך 1,192656 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 5.1% | 433550 | 654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595471 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231328 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 15.2% | 44.0% | 372949 | 751 מתוך 1,192737 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.7% | 37.8% | 757271 | 295 מתוך 1,192290 מתוך 1,038120 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708161 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494252 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 78.0% | 767785 | 280 מתוך 1,192226 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 414 | 5,690,682 | 364037 | 766 מתוך 1,192626 מתוך 1,038258 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.7% | 70.1% | 0.0% | 21.1% | 66.1% | 284 | קדימה 43.3% |
| 2009 | 26.6%▲18.8 | 67.9%▼2.1 | 0.3%▲0.3 | 2.8%▼18.4 | 71.1% | 290 | קדימה 39.0% |
| 2013 | 18.1%▼8.5 | 75.1%▲7.1 | 0.0%▼0.3 | 4.4%▲1.6 | 78.3% | 321 | יש עתיד 34.9% |
| 2015 | 13.0%▼5.1 | 75.3%▲0.2 | 0.3%▲0.3 | 10.5%▲6.1 | 77.3% | 324 | המחנה הציוני 52.8% |
| אפר׳ 2019 | 19.3%▲6.3 | 75.5%▲0.2 | 0.0%▼0.3 | 4.3%▼6.2 | 79.8% | 347 | כחול לבן 62.0% |
| ספט׳ 2019 | 16.9%▼2.4 | 77.7%▲2.2 | 0.3%▲0.3 | 4.7%▲0.4 | 77.4% | 337 | כחול לבן 58.8% |
| 2020 | 18.1%▲1.2 | 79.5%▲1.8 | 0.9%▲0.6 | – | 76.9% | 337 | כחול לבן 65.0% |
| 2021 | 12.8%▼5.3 | 85.7%▲6.1 | 0.0%▼0.9 | – | 75.8% | 328 | יש עתיד 26.2% |
| 2022 | 15.8%▲3.0 | 81.6%▼4.1 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 75.7% | 348 | יש עתיד 46.3% |
| 2026 | 15.2%▼0.6 | 80.7%▼0.9 | 0.7%▲0.4 | 2.9%▲2.9 | 81.2% | 414 | ישר! 44.4% |
מפקד 2022
| רמות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444850 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027204 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,213 | – | 334 | 1,130 מתוך 1,162995 מתוך 1,027391 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494344 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.7% | 12.4% | 696565 | 357 מתוך 1,151350 מתוך 1,016140 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.8% | 25.8% | 403347 | 696 מתוך 1,159692 מתוך 1,027217 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.2% | 25.3% | 808082 | 205 מתוך 1,012201 מתוך 1,00356 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 100,000 | 104,300 | 271937 | 842 מתוך 1,160832 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 60.9% | 69.8% | 1,021 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כנף 3.8 ק״מ · מעלה גמלא 4.7 ק״מ · גבעת יואב 5.8 ק״מ · גשור 5.8 ק״מ · בני יהודה 6.1 ק״מ