ריינה

סמל למ״ס 542 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 17,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 96.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.7%2009: מחנה נתניהו 4.0%2013: מחנה נתניהו 2.7%2015: מחנה נתניהו 1.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 6.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.0%2020: מחנה נתניהו 1.0%2021: מחנה נתניהו 3.0%2022: מחנה נתניהו 1.7%2026: מחנה נתניהו 0.7%2006: המחנה שמולו 15.9%2009: המחנה שמולו 3.6%2013: המחנה שמולו 3.1%2015: המחנה שמולו 3.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 7.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.6%2020: המחנה שמולו 1.7%2021: המחנה שמולו 5.1%2022: המחנה שמולו 2.5%2026: המחנה שמולו 2.3%2006: מפלגות ערביות 82.2%2009: מפלגות ערביות 91.4%2013: מפלגות ערביות 93.1%2015: מפלגות ערביות 93.8%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 85.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 92.8%2020: מפלגות ערביות 97.0%2021: מפלגות ערביות 91.0%2022: מפלגות ערביות 94.9%2026: מפלגות ערביות 96.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהריינהישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת65.8%8.8%97489634 מתוך 1,19232 מתוך 6119 מתוך 408
רע״ם30.5%5.9%93629281 מתוך 1,19223 מתוך 6134 מתוך 408
הדמוקרטים1.4%6.4%274318860 מתוך 1,19234 מתוך 61330 מתוך 408
הליכוד0.6%20.5%987111,083 מתוך 1,1927 מתוך 61363 מתוך 408
ישר!0.4%16.1%96361,066 מתוך 1,19220 מתוך 61381 מתוך 408
ישראל ביתנו0.4%5.9%168212980 מתוך 1,1929 מתוך 61351 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%75361,073 מתוך 1,1929 מתוך 61366 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%000815 מתוך 1,19221 מתוך 61248 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.7%0.8%825383176 מתוך 1,19226 מתוך 6157 מתוך 408
גוש ביבי0.7%44.0%880101,096 מתוך 1,19211 מתוך 61367 מתוך 408
גוש השינוי2.3%37.8%116061,058 מתוך 1,19225 מתוך 61382 מתוך 408
המפלגות הערביות96.3%14.7%94359475 מתוך 1,19239 מתוך 6127 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%0001,100 מתוך 1,19220 מתוך 61373 מתוך 408
אחוז הצבעה79.2%78.0%583270490 מתוך 1,19242 מתוך 61117 מתוך 408
קולות כשרים10,0565,690,68292709499 מתוך 1,19219 מתוך 6124 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.7%15.9%82.2%0.2%51.6%3,824רע״ם-תע״ל 33.2%
20094.0%▲3.33.6%▼12.291.4%▲9.20.1%▼0.146.2%3,898חד״ש 35.4%
20132.7%▼1.33.1%▼0.693.1%▲1.70.4%▲0.353.7%5,047בל״ד 35.0%
20151.4%▼1.33.5%▲0.593.8%▲0.70.7%▲0.364.0%6,469הרשימה המשותפת 93.8%
אפר׳ 20196.0%▲4.57.4%▲3.985.3%▼8.50.4%▼0.346.1%5,100חד״ש-תע״ל 50.3%
ספט׳ 20192.0%▼4.03.6%▼3.892.8%▲7.60.6%▲0.157.8%6,506הרשימה המשותפת 92.8%
20201.0%▼1.01.7%▼1.997.0%▲4.2–67.9%7,706הרשימה המשותפת 97.0%
20213.0%▲2.05.1%▲3.491.0%▼6.0–45.3%5,208הרשימה המשותפת 55.2%
20221.7%▼1.32.5%▼2.694.9%▲3.90.0%52.8%6,230בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 36.6%
20260.7%▼1.02.3%▼0.296.3%▲1.40.1%±0.079.2%10,056הרשימה המשותפת 65.8%

מפקד 2022

ריינהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)17,0509,601,720917295103 מתוך 1,16218 מתוך 6123 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,999–792586240 מתוך 1,16246 מתוך 6158 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2730255718832 מתוך 1,16217 מתוך 61319 מתוך 408
בני 65 ומעלה7.1%12.4%268024845 מתוך 1,15111 מתוך 61309 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)11.4%25.8%72291,080 מתוך 1,15948 מתוך 61370 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)67,100104,30031341,128 מתוך 1,16053 מתוך 61392 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202257.3%69.8%1,048 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים