ריחאנייה
סמל למ״ס 540 · דרוזים וצ'רקסים · כפר ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 1,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 4.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ריחאנייה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.3% | 16.1% | 777275 | 267 מתוך 1,1926 מתוך 19103 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.0% | 6.4% | 679459 | 394 מתוך 1,1922 מתוך 19167 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 15.7% | 8.8% | 928385 | 98 מתוך 1,1924 מתוך 1964 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 13.7% | 5.9% | 981796 | 25 מתוך 1,19216 מתוך 1917 מתוך 408 |
| רע״ם | 7.7% | 5.9% | 898385 | 128 מתוך 1,1924 מתוך 1963 מתוך 408 |
| ביחד | 3.6% | 9.3% | 287229 | 858 מתוך 1,1926 מתוך 19288 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 559459 | 512 מתוך 1,1922 מתוך 19160 מתוך 408 |
| הליכוד | 3.1% | 20.5% | 18622 | 971 מתוך 1,19218 מתוך 19318 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 325640 | 744 מתוך 1,1924 מתוך 19211 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 766776 | 216 מתוך 1,1925 מתוך 1972 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 3.2% | 44.0% | 11615 | 1,060 מתוך 1,19218 מתוך 19345 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 69.6% | 37.8% | 633956 | 444 מתוך 1,19212 מתוך 19181 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 23.4% | 14.7% | 897883 | 134 מתוך 1,1925 מתוך 1970 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 548958 | 521 מתוך 1,1923 מתוך 19164 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 69.3% | 78.0% | 108315 | 1,064 מתוך 1,1924 מתוך 19345 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 688 | 5,690,682 | 651769 | 416 מתוך 1,19216 מתוך 19128 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.5% | 71.5% | 3.9% | 2.6% | 64.2% | 460 | העבודה-מימד 55.9% |
| 2009 | 32.7%▲11.1 | 54.0%▼17.6 | 11.6%▲7.7 | 0.0%▼2.6 | 59.2% | 441 | העבודה 40.4% |
| 2013 | 24.1%▼8.6 | 67.7%▲13.7 | 7.0%▼4.6 | 1.2%▲1.2 | 50.3% | 415 | העבודה 33.7% |
| 2015 | 1.6%▼22.5 | 68.6%▲0.8 | 9.3%▲2.3 | 19.9%▲18.7 | 56.3% | 493 | המחנה הציוני 47.5% |
| אפר׳ 2019 | 8.9%▲7.2 | 84.4%▲15.9 | 5.7%▼3.6 | 0.2%▼19.7 | 56.6% | 508 | כחול לבן 50.6% |
| ספט׳ 2019 | 4.6%▼4.3 | 76.0%▼8.5 | 10.7%▲5.0 | 8.4%▲8.2 | 58.5% | 524 | כחול לבן 56.1% |
| 2020 | 4.0%▼0.6 | 80.3%▲4.3 | 15.4%▲4.7 | – | 60.2% | 547 | כחול לבן 59.2% |
| 2021 | 12.6%▲8.6 | 72.6%▼7.6 | 12.9%▼2.5 | – | 45.5% | 420 | כחול לבן 18.3% |
| 2022 | 3.7%▼8.9 | 73.7%▲1.0 | 20.7%▲7.9 | 0.0% | 51.0% | 482 | המחנה הממלכתי 23.4% |
| 2026 | 3.2%▼0.5 | 69.6%▼4.0 | 23.4%▲2.7 | 3.2%▲3.2 | 69.3% | 688 | ישר! 36.3% |
מפקד 2022
| ריחאנייה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,160 | 9,601,720 | 62667 | 433 מתוך 1,16218 מתוך 19133 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,221 | – | 631167 | 428 מתוך 1,16217 מתוך 19135 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 548349 | 443 מתוך 1,1621 מתוך 19182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.6% | 12.4% | 447841 | 645 מתוך 1,1515 מתוך 19242 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.8% | 25.8% | 248931 | 879 מתוך 1,1593 מתוך 19281 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 116,000 | 104,300 | 4610058 | 622 מתוך 1,1601 מתוך 19172 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 60.8% | 69.8% | 1,023 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עלמה 1.2 ק״מ · כרם בן זמרה 2.3 ק״מ · דלתון 3.6 ק״מ · יראון 4.3 ק״מ · אביבים 4.6 ק״מ