כרם בן זמרה
סמל למ״ס 664 · יהודי · מושב דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 610 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כרם בן זמרה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.7% | 20.5% | 959493 | 62 מתוך 1,19262 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.5% | 5.7% | 868491 | 162 מתוך 1,192161 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| ישר! | 12.0% | 16.1% | 362831 | 764 מתוך 1,192743 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.4% | 5.1% | 747084 | 308 מתוך 1,192306 מתוך 1,03865 מתוך 408 |
| ש״ס | 4.3% | 5.3% | 838188 | 194 מתוך 1,192190 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 1.7% | 858389 | 177 מתוך 1,192175 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| ביחד | 3.4% | 9.3% | 271728 | 868 מתוך 1,192855 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.1% | 6.4% | 333025 | 789 מתוך 1,192722 מתוך 1,038302 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.1% | 5.9% | 332630 | 788 מתוך 1,192756 מתוך 1,038283 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.7% | 251529 | 882 מתוך 1,192867 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.9% | 5.5% | 898894 | 120 מתוך 1,192116 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 78.8% | 44.0% | 817889 | 229 מתוך 1,192228 מתוך 1,03847 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 19.6% | 37.8% | 322527 | 813 מתוך 1,192781 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.5% | 2.8% | 241528 | 888 מתוך 1,192868 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.4% | 78.0% | 232231 | 915 מתוך 1,192804 מתוך 1,038281 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 326 | 5,690,682 | 232623 | 915 מתוך 1,192771 מתוך 1,038314 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 58.8% | 35.1% | 0.0% | 6.2% | 68.6% | 211 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 22.3% |
| 2009 | 77.5%▲18.7 | 20.8%▼14.3 | 0.4%▲0.4 | 0.9%▼5.3 | 72.0% | 231 | הליכוד 39.8% |
| 2013 | 72.0%▼5.5 | 25.6%▲4.8 | 0.4%±0.0 | 2.0%▲1.1 | 70.8% | 250 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 70.1%▼1.9 | 16.7%▼8.9 | 0.0%▼0.4 | 12.8%▲10.8 | 79.1% | 288 | הליכוד 44.1% |
| אפר׳ 2019 | 75.5%▲5.3 | 17.8%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 6.1%▼6.8 | 79.1% | 314 | הליכוד 54.5% |
| ספט׳ 2019 | 74.2%▼1.3 | 22.9%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 2.6%▼3.5 | 76.5% | 310 | הליכוד 53.9% |
| 2020 | 81.4%▲7.2 | 18.0%▼4.9 | 0.0%±0.0 | – | 72.9% | 295 | הליכוד 62.0% |
| 2021 | 75.8%▼5.5 | 22.1%▲4.1 | 0.0%±0.0 | – | 72.8% | 294 | הליכוד 50.7% |
| 2022 | 80.9%▲5.0 | 18.5%▼3.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.0% | 298 | הליכוד 47.7% |
| 2026 | 78.8%▼2.0 | 19.6%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 1.5%▲1.5 | 73.4% | 326 | הליכוד 49.7% |
מפקד 2022
| כרם בן זמרה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 610 | 9,601,720 | 242727 | 873 מתוך 1,162746 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,253 | – | 445 | 1,121 מתוך 1,162986 מתוך 1,027386 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.0% | 12.4% | 322530 | 784 מתוך 1,151760 מתוך 1,016286 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.4% | 25.8% | 342642 | 762 מתוך 1,159756 מתוך 1,027238 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.1% | 25.3% | 555 | 965 מתוך 1,012956 מתוך 1,003305 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,800 | 104,300 | 352846 | 747 מתוך 1,160740 מתוך 1,027221 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.5% | 69.8% | 775 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ריחאנייה 2.3 ק״מ · ג'ש (גוש חלב) 2.7 ק״מ · דלתון 3.1 ק״מ · עלמה 3.4 ק״מ · כדיתה 3.7 ק״מ