הרקפות
שכונה בראש העין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.8% (ארצי 44.0%), עלייה של 4.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הרקפות | ראש העין | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.7% | 29.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 17.5% | 10.6% | 5.7% |
| ש״ס | 10.3% | 6.1% | 5.3% |
| ישר! | 8.9% | 19.0% | 16.1% |
| ביחד | 5.0% | 12.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 4.2% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.8% | 1.3% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 1.8% | 4.6% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 1.5% | 5.0% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.1% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 78.8% | 54.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 17.2% | 41.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.8% | 82.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,446 | 44,447 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 76.5% | 17.0% | 0.5% | 5.2% | 61.0% | 637 | ש״ס 31.1% |
| 2009 | 79.0%▲2.5 | 19.5%▲2.5 | 0.0%▼0.5 | 0.3%▼4.9 | 64.8% | 395 | הליכוד 47.6% |
| 2015 | 67.4% | 21.3% | 0.0% | 11.1% | 71.0% | 432 | הליכוד 47.0% |
| אפר׳ 2019 | 68.7%▲1.4 | 23.9%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 7.3%▼3.8 | 70.6% | 451 | הליכוד 46.1% |
| ספט׳ 2019 | 68.4%▼0.3 | 28.1%▲4.2 | 0.2%▲0.2 | 2.8%▼4.5 | 71.6% | 459 | הליכוד 45.3% |
| 2020 | 73.3%▲4.9 | 26.1%▼2.0 | 0.2%±0.0 | – | 73.0% | 472 | הליכוד 50.4% |
| 2021 | 67.9%▼5.4 | 29.5%▲3.4 | 0.0%▼0.2 | – | 68.6% | 468 | הליכוד 38.5% |
| 2022 | 74.6%▲6.6 | 24.2%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 0.2% | 71.8% | 492 | הליכוד 36.2% |
| 2026 | 78.8%▲4.2 | 17.2%▼7.0 | 0.0%±0.0 | 3.7%▲3.5 | 80.8% | 1,446 | הליכוד 42.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | דתי | 3,930 | 1,446 | 78.8% | 17.2% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.