נווה אפק
שכונה בראש העין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 72.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה אפק | ראש העין | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 36.1% | 19.0% | 16.1% |
| ביחד | 17.9% | 12.7% | 9.3% |
| הליכוד | 15.2% | 29.0% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 13.9% | 4.6% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 5.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 4.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 10.6% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.1% | 1.7% |
| ש״ס | 1.2% | 6.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 1.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 23.0% | 54.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 72.9% | 41.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.1% | 82.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,089 | 44,447 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.0% | 65.5% | 0.2% | 15.2% | 74.3% | 3,445 | קדימה 40.8% |
| 2009 | 38.6%▲20.6 | 58.6%▼6.9 | 0.4%▲0.2 | 1.0%▼14.2 | 74.1% | 3,583 | קדימה 38.6% |
| 2013 | 29.7%▼8.8 | 64.4%▲5.8 | 0.2%▼0.3 | 4.0%▲3.0 | 76.9% | 3,717 | יש עתיד 31.2% |
| 2015 | 26.5%▼3.3 | 61.5%▼3.0 | 0.1%▼0.1 | 11.7%▲7.7 | 80.5% | 1,308 | המחנה הציוני 37.2% |
| אפר׳ 2019 | 26.1%▼0.3 | 68.6%▲7.1 | 0.0%±0.0 | 4.9%▼6.8 | 80.8% | 2,266 | כחול לבן 60.3% |
| ספט׳ 2019 | 25.0%▼1.1 | 71.4%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼1.5 | 79.0% | 2,187 | כחול לבן 59.3% |
| 2020 | 27.3%▲2.3 | 72.5%▲1.1 | 0.2%▲0.2 | – | 77.2% | 2,120 | כחול לבן 62.3% |
| 2021 | 24.9%▼2.3 | 73.9%▲1.5 | 0.0%▼0.2 | – | 78.2% | 2,103 | יש עתיד 26.0% |
| 2022 | 26.6%▲1.7 | 71.5%▼2.4 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 77.2% | 2,039 | יש עתיד 32.1% |
| 2026 | 23.0%▼3.6 | 72.9%▲1.4 | 0.3%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 84.1% | 2,089 | ישר! 36.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | חילוני | 1,520 | 2,089 | 23.0% | 72.9% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.