צה"ל
שכונה בראש העין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 80.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צה"ל | ראש העין | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.9% | 29.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 16.6% | 10.6% | 5.7% |
| ש״ס | 14.5% | 6.1% | 5.3% |
| ישר! | 8.4% | 19.0% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.7% | 5.0% | 5.1% |
| ביחד | 4.4% | 12.7% | 9.3% |
| יהדות התורה | 3.4% | 1.3% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 4.2% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.0% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.1% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 4.6% | 6.4% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 80.8% | 54.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 16.3% | 41.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 82.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,805 | 44,447 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 59.9% | 32.1% | 0.0% | 6.8% | 63.7% | 701 | ש״ס 23.3% |
| 2009 | 71.3%▲11.4 | 27.4%▼4.7 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼6.4 | 64.3% | 888 | הליכוד 36.3% |
| 2013 | 57.7%▼13.6 | 27.4%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 13.8%▲13.4 | 70.9% | 1,317 | הליכוד ביתנו 30.7% |
| 2015 | 69.2%▲11.5 | 15.9%▼11.5 | 0.1%▲0.1 | 14.6%▲0.8 | 78.9% | 3,139 | הליכוד 44.4% |
| אפר׳ 2019 | 76.3%▲7.1 | 17.8%▲1.9 | 0.1%±0.0 | 5.2%▼9.4 | 75.3% | 3,243 | הליכוד 47.9% |
| ספט׳ 2019 | 76.3%±0.0 | 20.5%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 2.5%▼2.6 | 75.4% | 3,273 | הליכוד 46.2% |
| 2020 | 80.3%▲4.0 | 19.4%▼1.1 | 0.1%±0.0 | – | 76.2% | 3,302 | הליכוד 53.8% |
| 2021 | 77.2%▼3.1 | 20.9%▲1.4 | 0.2%±0.0 | – | 70.8% | 3,054 | הליכוד 42.6% |
| 2022 | 81.2%▲4.0 | 17.5%▼3.4 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 76.0% | 3,305 | הליכוד 40.5% |
| 2026 | 80.8%▼0.5 | 16.3%▼1.1 | 0.1%±0.0 | 2.4%▲2.4 | 81.2% | 3,805 | הליכוד 38.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | דתי | 3,820 | 3,805 | 80.8% | 16.3% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.