רמת מנחם בגין
שכונה בצפת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 83.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת מנחם בגין | צפת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.1% | 28.5% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 16.1% | 17.2% | 5.7% |
| ש״ס | 9.8% | 15.9% | 5.3% |
| ישר! | 6.7% | 4.0% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.1% | 8.0% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 3.9% | 5.9% |
| ביחד | 2.7% | 2.0% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.1% | 1.7% |
| יהדות התורה | 1.3% | 14.2% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 0.5% | 0.8% | 6.4% |
| רע״ם | 0.1% | 0.9% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 1.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 1.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 83.3% | 85.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 15.0% | 10.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 2.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 1.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.2% | 64.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,149 | 16,021 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.5% | 33.0% | 0.3% | 5.3% | 57.5% | 1,452 | ישראל ביתנו 24.9% |
| 2009 | 76.1%▲15.6 | 21.2%▼11.8 | 0.2%▼0.2 | 0.3%▼5.0 | 58.5% | 1,983 | הליכוד 34.3% |
| 2013 | 77.5%▲1.4 | 17.5%▼3.7 | 0.0%▼0.1 | 4.1%▲3.7 | 62.7% | 2,542 | הליכוד ביתנו 47.0% |
| 2015 | 79.5%▲2.1 | 12.8%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 7.6%▲3.6 | 68.7% | 2,860 | הליכוד 46.9% |
| אפר׳ 2019 | 84.9%▲5.3 | 10.7%▼2.0 | 0.1%▲0.1 | 3.9%▼3.7 | 66.9% | 2,989 | הליכוד 56.7% |
| ספט׳ 2019 | 79.0%▼5.9 | 12.1%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 8.5%▲4.6 | 67.0% | 3,007 | הליכוד 57.4% |
| 2020 | 82.2%▲3.3 | 17.5%▲5.4 | 0.1%▲0.1 | – | 68.7% | 3,115 | הליכוד 62.4% |
| 2021 | 80.5%▼1.8 | 18.4%▲0.9 | 0.0%▼0.1 | – | 61.9% | 2,855 | הליכוד 55.4% |
| 2022 | 84.3%▲3.8 | 14.8%▼3.6 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 66.4% | 3,107 | הליכוד 49.1% |
| 2026 | 83.3%▼1.0 | 15.0%▲0.2 | 0.1%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 72.2% | 3,149 | הליכוד 48.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | מסורתי | 5,100 | 3,149 | 83.3% | 15.0% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.