שדה צבי
סמל למ״ס 2049 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 66.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדה צבי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.1% | 20.5% | 858377 | 180 מתוך 1,192178 מתוך 1,03861 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 16.6% | 5.7% | 929184 | 87 מתוך 1,19286 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| ישר! | 11.6% | 16.1% | 352842 | 770 מתוך 1,192749 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| ביחד | 10.0% | 9.3% | 484157 | 617 מתוך 1,192615 מתוך 1,038112 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.6% | 5.1% | 757175 | 298 מתוך 1,192296 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 5.3% | 6.4% | 484356 | 621 מתוך 1,192595 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| ש״ס | 4.5% | 5.3% | 848280 | 182 מתוך 1,192178 מתוך 1,03852 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.7% | 656065 | 397 מתוך 1,192397 מתוך 1,03890 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 5.9% | 443953 | 654 מתוך 1,192623 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393138 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 858382 | 144 מתוך 1,192142 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 66.3% | 44.0% | 747069 | 315 מתוך 1,192313 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 30.0% | 37.8% | 393245 | 731 מתוך 1,192706 מתוך 1,038144 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.8% | 645964 | 406 מתוך 1,192405 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 75.6% | 78.0% | 333338 | 792 מתוך 1,192693 מתוך 1,038160 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 380 | 5,690,682 | 303443 | 829 מתוך 1,192687 מתוך 1,038148 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52.3% | 43.2% | 0.0% | 4.5% | 60.3% | 111 | ש״ס 29.7% |
| 2009 | 60.0%▲7.7 | 38.0%▼5.2 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼3.8 | 69.5% | 150 | הליכוד 28.7% |
| 2013 | 64.2%▲4.2 | 30.8%▼7.2 | 0.5%▲0.5 | 1.0%▲0.3 | 67.2% | 201 | הליכוד ביתנו 28.4% |
| 2015 | 54.3%▼9.8 | 33.7%▲2.8 | 0.0%▼0.5 | 12.0%▲11.0 | 78.4% | 276 | הליכוד 35.5% |
| אפר׳ 2019 | 58.7%▲4.4 | 34.2%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼6.2 | 74.2% | 310 | הליכוד 42.3% |
| ספט׳ 2019 | 56.6%▼2.1 | 38.2%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼1.2 | 76.2% | 327 | הליכוד 39.8% |
| 2020 | 66.9%▲10.3 | 31.9%▼6.3 | 0.9%▲0.9 | – | 79.1% | 335 | הליכוד 49.0% |
| 2021 | 60.1%▼6.7 | 37.0%▲5.1 | 0.0%▼0.9 | – | 74.2% | 316 | הליכוד 36.7% |
| 2022 | 66.8%▲6.6 | 30.6%▼6.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.2% | 337 | הליכוד 39.5% |
| 2026 | 66.3%▼0.5 | 30.0%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 3.7%▲3.7 | 75.6% | 380 | הליכוד 37.1% |
מפקד 2022
| שדה צבי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 750 | 9,601,720 | 364045 | 736 מתוך 1,162611 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,089 | – | 323641 | 784 מתוך 1,162652 מתוך 1,027143 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252126 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 6.0% | 12.4% | 201622 | 912 מתוך 1,151852 מתוך 1,016185 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.2% | 25.8% | 322340 | 792 מתוך 1,159784 מתוך 1,027144 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.3% | 25.3% | 494960 | 510 מתוך 1,012502 מתוך 1,00385 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,400 | 104,300 | 453846 | 635 מתוך 1,160629 מתוך 1,027128 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.6% | 69.8% | 737 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פעמי תש"ז 2.1 ק״מ · קלחים 3.3 ק״מ · אשבול 4.4 ק״מ · בית קמה 4.6 ק״מ · שובל 4.9 ק״מ