שובל
סמל למ״ס 394 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית בני שמעון · אוכלוסייה 1,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שובל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.1% | 16.1% | 858387 | 177 מתוך 1,192173 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 33.9% | 6.4% | 949494 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03814 מתוך 261 |
| ביחד | 15.2% | 9.3% | 706677 | 343 מתוך 1,192342 מתוך 1,03859 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585463 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03892 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484046 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.7% | 20.5% | 13317 | 1,036 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20920 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.6% | 5.1% | 14316 | 1,013 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038218 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211122 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718272 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 3.6% | 44.0% | 12114 | 1,050 מתוך 1,1921,021 מתוך 1,038224 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 92.5% | 37.8% | 979799 | 28 מתוך 1,19228 מתוך 1,0384 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708169 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473946 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.5% | 78.0% | 444547 | 659 מתוך 1,192571 מתוך 1,038138 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 534 | 5,690,682 | 515765 | 584 מתוך 1,192450 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.9% | 86.2% | 0.0% | 6.6% | 70.4% | 377 | מרצ-יחד 40.1% |
| 2009 | 10.5%▲3.6 | 85.8%▼0.4 | 0.3%▲0.3 | 1.3%▼5.3 | 67.3% | 373 | קדימה 34.3% |
| 2013 | 7.3%▼3.1 | 88.5%▲2.7 | 0.5%▲0.3 | 2.1%▲0.8 | 69.3% | 382 | מרצ 32.2% |
| 2015 | 9.0%▲1.7 | 88.4%▼0.1 | 1.0%▲0.5 | 1.5%▼0.5 | 73.9% | 388 | המחנה הציוני 50.3% |
| אפר׳ 2019 | 6.6%▼2.4 | 89.8%▲1.4 | 0.4%▼0.6 | 2.9%▲1.4 | 78.3% | 482 | כחול לבן 50.4% |
| ספט׳ 2019 | 5.6%▼1.1 | 91.2%▲1.3 | 0.4%±0.0 | 2.7%▼0.2 | 79.0% | 486 | כחול לבן 50.2% |
| 2020 | 3.5%▼2.0 | 94.7%▲3.5 | 1.3%▲0.9 | – | 72.0% | 451 | כחול לבן 58.3% |
| 2021 | 3.5%±0.0 | 95.4%▲0.7 | 0.4%▼0.9 | – | 72.0% | 455 | מרצ 26.4% |
| 2022 | 3.7%▲0.1 | 94.2%▼1.2 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 72.2% | 465 | יש עתיד 36.1% |
| 2026 | 3.6%▼0.1 | 92.5%▼1.7 | 0.7%▲0.3 | 2.8%▲2.8 | 77.5% | 534 | ישר! 39.1% |
מפקד 2022
| שובל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,010 | 9,601,720 | 556168 | 514 מתוך 1,162394 מתוך 1,02778 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,297 | – | 404553 | 693 מתוך 1,162562 מתוך 1,027114 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 12.5% | 12.4% | 635971 | 423 מתוך 1,151414 מתוך 1,01670 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.9% | 25.8% | 828085 | 204 מתוך 1,159203 מתוך 1,02737 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.3% | 25.3% | 787880 | 223 מתוך 1,012218 מתוך 1,00342 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 173,500 | 104,300 | 939294 | 84 מתוך 1,16084 מתוך 1,02715 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.1% | 69.8% | 428 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- הוזייל (שבט) 0.9 ק״מ · רהט 2.9 ק״מ · בית קמה 4.1 ק״מ · שדה צבי 4.9 ק״מ · פעמי תש"ז 5.6 ק״מ