הוזייל (שבט)
סמל למ״ס 956 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 96.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.9 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | הוזייל (שבט) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 89.9% | 5.9% | 983491 | 24 מתוך 1,19224 מתוך 3624 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 6.9% | 8.8% | 906395 | 117 מתוך 1,19214 מתוך 3614 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.9% | 6.4% | 217431 | 925 מתוך 1,1929 מתוך 36176 מתוך 261 |
| ישר! | 0.5% | 16.1% | 119417 | 1,057 מתוך 1,1923 מתוך 36217 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.4% | 20.5% | 78612 | 1,095 מתוך 1,1925 מתוך 36228 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 387438 | 664 מתוך 1,1927 מתוך 36149 מתוך 261 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 989498 | 10 מתוך 1,1921 מתוך 362 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.8% | 938993 | 72 מתוך 1,1924 מתוך 3615 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.5% | 44.0% | 6699 | 1,105 מתוך 1,19210 מתוך 36235 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 1.4% | 37.8% | 78015 | 1,100 מתוך 1,1926 מתוך 36221 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 96.8% | 14.7% | 951188 | 64 מתוך 1,19232 מתוך 3632 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 2.8% | 118915 | 1,043 מתוך 1,1921 מתוך 36217 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 62.9% | 78.0% | 467 | 1,143 מתוך 1,19234 מתוך 36244 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 566 | 5,690,682 | 552067 | 536 מתוך 1,19229 מתוך 3685 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.8% | 37.1% | 57.1% | 1.0% | 14.9% | 105 | רע״ם-תע״ל 43.8% |
| 2009 | 14.1%▲10.3 | 18.2%▼19.0 | 62.6%▲5.5 | 0.0%▼1.0 | 13.3% | 99 | רע״ם-תע״ל 41.4% |
| 2013 | 4.7%▼9.4 | 7.3%▼10.9 | 84.8%▲22.2 | 0.0%±0.0 | 22.1% | 191 | רע״ם-תע״ל 67.5% |
| 2015 | 2.3%▼2.4 | 3.6%▼3.8 | 91.9%▲7.1 | 0.3%▲0.3 | 31.9% | 308 | הרשימה המשותפת 91.9% |
| אפר׳ 2019 | 3.1%▲0.9 | 15.1%▲11.5 | 81.0%▼10.9 | 0.3%±0.0 | 32.6% | 352 | רע״ם-בל״ד 70.2% |
| ספט׳ 2019 | 1.3%▼1.8 | 29.0%▲13.9 | 67.1%▼13.9 | 0.0%▼0.3 | 35.2% | 383 | הרשימה המשותפת 67.1% |
| 2020 | 0.9%▼0.4 | 12.0%▼17.0 | 86.5%▲19.4 | – | 41.5% | 458 | הרשימה המשותפת 86.5% |
| 2021 | 7.5%▲6.6 | 4.9%▼7.1 | 85.7%▼0.7 | – | 27.7% | 308 | רע״ם 72.1% |
| 2022 | 3.0%▼4.5 | 3.0%▼1.9 | 93.0%▲7.3 | 0.0% | 34.9% | 398 | רע״ם 76.1% |
| 2026 | 0.5%▼2.5 | 1.4%▼1.6 | 96.8%▲3.9 | 0.2%▲0.2 | 62.9% | 566 | רע״ם 89.9% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שובל 0.9 ק״מ · רהט 2.0 ק״מ · בית קמה 4.6 ק״מ · שדה צבי 5.7 ק״מ · גבעות בר 5.8 ק״מ