גבעות בר

סמל למ״ס 1344 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית בני שמעון · אוכלוסייה 1,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 50.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 37.8%2013: מחנה נתניהו 34.4%2015: מחנה נתניהו 30.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 40.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 43.0%2020: מחנה נתניהו 45.9%2021: מחנה נתניהו 51.0%2022: מחנה נתניהו 46.3%2026: מחנה נתניהו 40.5%2009: המחנה שמולו 58.5%2013: המחנה שמולו 61.4%2015: המחנה שמולו 57.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 47.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 52.0%2020: המחנה שמולו 54.1%2021: המחנה שמולו 47.3%2022: המחנה שמולו 50.8%2026: המחנה שמולו 50.7%2009: מפלגות ערביות 1.2%2013: מפלגות ערביות 0.6%2015: מפלגות ערביות 0.8%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגבעות ברישראלאחוזוןדירוג
ישר!28.0%16.1%555062531 מתוך 1,192520 מתוך 1,03899 מתוך 261
הליכוד20.9%20.5%696560366 מתוך 1,192359 מתוך 1,038103 מתוך 261
ביחד14.0%9.3%635869426 מתוך 1,192425 מתוך 1,03879 מתוך 261
עוצמה יהודית10.2%5.7%777466266 מתוך 1,192265 מתוך 1,03888 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה8.7%2.7%99999913 מתוך 1,19213 מתוך 1,0384 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות4.4%5.1%635860433 מתוך 1,192429 מתוך 1,038101 מתוך 261
ישראל ביתנו4.4%5.9%605665461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03889 מתוך 261
הדמוקרטים4.3%6.4%444053656 מתוך 1,192623 מתוך 1,038122 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה4.3%1.7%878586153 מתוך 1,192151 מתוך 1,03835 מתוך 261
ש״ס0.8%5.3%615757440 מתוך 1,192429 מתוך 1,038106 מתוך 261
רע״ם0.2%5.9%556355430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי40.5%44.0%595354492 מתוך 1,192484 מתוך 1,038120 מתוך 261
גוש השינוי50.7%37.8%504560592 מתוך 1,192574 מתוך 1,038106 מתוך 261
המפלגות הערביות0.2%14.7%404645615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261
לא התחייבו לגוש8.7%2.8%99999815 מתוך 1,19214 מתוך 1,0385 מתוך 261
אחוז הצבעה80.7%78.0%727367328 מתוך 1,192270 מתוך 1,03884 מתוך 261
קולות כשרים6575,690,682637073442 מתוך 1,192314 מתוך 1,03870 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
200937.8%58.5%1.2%0.0%75.9%82קדימה 35.4%
201334.4%▼3.461.4%▲2.80.6%▼0.61.2%▲1.284.9%163יש עתיד 23.9%
201530.3%▼4.057.1%▼4.30.8%▲0.211.4%▲10.282.3%254המחנה הציוני 31.5%
אפר׳ 201940.7%▲10.447.8%▼9.30.2%▼0.611.2%▼0.279.5%437כחול לבן 39.1%
ספט׳ 201943.0%▲2.252.0%▲4.20.0%▼0.24.8%▼6.483.2%477כחול לבן 39.6%
202045.9%▲2.954.1%▲2.10.0%±0.0–81.1%490כחול לבן 42.9%
202151.0%▲5.047.3%▼6.80.0%±0.0–79.9%518הליכוד 24.3%
202246.3%▼4.750.8%▲3.50.4%▲0.40.0%78.5%551הליכוד 26.5%
202640.5%▼5.850.7%▼0.10.2%▼0.28.7%▲8.780.7%657ישר! 28.0%

מפקד 2022

גבעות ברישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,3309,601,720697679365 מתוך 1,162247 מתוך 1,02751 מתוך 241
תושבים לקמ״ר4,295–758085293 מתוך 1,162209 מתוך 1,02737 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני193098131,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,027206 מתוך 241
בני 65 ומעלה1.1%12.4%3351,116 מתוך 1,151984 מתוך 1,016225 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)51.9%25.8%95959652 מתוך 1,15951 מתוך 1,02711 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)11.1%25.3%242439765 מתוך 1,012756 מתוך 1,003126 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)200,600104,30098989821 מתוך 1,16021 מתוך 1,0275 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202284.9%69.8%306 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים