להבים
סמל למ״ס 1271 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הדרום · אוכלוסייה 7,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | להבים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.3% | 16.1% | 656173 | 413 מתוך 1,192405 מתוך 1,03871 מתוך 261 |
| הליכוד | 16.6% | 20.5% | 625757 | 452 מתוך 1,192442 מתוך 1,038114 מתוך 261 |
| ביחד | 14.1% | 9.3% | 645970 | 418 מתוך 1,192417 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 13.2% | 6.4% | 625870 | 448 מתוך 1,192437 מתוך 1,03879 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 5.9% | 777679 | 265 מתוך 1,192237 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 4.6% | 5.7% | 575148 | 513 מתוך 1,192507 מתוך 1,038136 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.1% | 544851 | 533 מתוך 1,192529 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534652 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038121 מתוך 261 |
| רע״ם | 2.6% | 5.9% | 889985 | 145 מתוך 1,19210 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726870 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 1.5% | 8.8% | 879888 | 159 מתוך 1,19217 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443843 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038138 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585364 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 27.6% | 44.0% | 504445 | 592 מתוך 1,192581 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 65.2% | 37.8% | 595468 | 492 מתוך 1,192478 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 4.1% | 14.7% | 879985 | 155 מתוך 1,19212 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 78.0% | 292936 | 837 מתוך 1,192732 מתוך 1,038166 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 4,341 | 5,690,682 | 869191 | 162 מתוך 1,19294 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.0% | 72.6% | 0.4% | 10.1% | 73.8% | 2,817 | קדימה 35.6% |
| 2009 | 29.9%▲13.9 | 66.4%▼6.2 | 0.6%▲0.2 | 1.0%▼9.2 | 73.4% | 3,028 | קדימה 39.7% |
| 2013 | 26.3%▼3.6 | 68.6%▲2.2 | 0.9%▲0.3 | 2.9%▲1.9 | 76.9% | 3,489 | יש עתיד 25.8% |
| 2015 | 27.1%▲0.7 | 62.7%▼5.8 | 1.2%▲0.4 | 8.8%▲6.0 | 78.2% | 3,704 | המחנה הציוני 38.0% |
| אפר׳ 2019 | 30.1%▲3.1 | 62.5%▼0.2 | 0.9%▼0.3 | 6.3%▼2.6 | 78.1% | 3,796 | כחול לבן 48.0% |
| ספט׳ 2019 | 28.2%▼1.9 | 65.8%▲3.3 | 1.3%▲0.3 | 4.5%▼1.7 | 75.9% | 3,720 | כחול לבן 48.0% |
| 2020 | 31.0%▲2.8 | 67.1%▲1.3 | 1.8%▲0.5 | – | 75.7% | 3,747 | כחול לבן 52.6% |
| 2021 | 31.2%▲0.2 | 66.2%▼0.9 | 1.5%▼0.3 | – | 73.4% | 3,781 | יש עתיד 23.6% |
| 2022 | 32.5%▲1.3 | 64.3%▼1.9 | 2.3%▲0.8 | 0.0% | 70.8% | 3,902 | יש עתיד 30.4% |
| 2026 | 27.6%▼4.9 | 65.2%▲0.9 | 4.1%▲1.7 | 3.1%▲3.1 | 74.8% | 4,341 | ישר! 32.3% |
מפקד 2022
| להבים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 7,690 | 9,601,720 | 869191 | 158 מתוך 1,16291 מתוך 1,02722 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,026 | – | 616775 | 458 מתוך 1,162335 מתוך 1,02762 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888795 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02710 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 17.4% | 12.4% | 878593 | 151 מתוך 1,151150 מתוך 1,01616 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.6% | 25.8% | 939292 | 83 מתוך 1,15982 מתוך 1,02719 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.9% | 25.3% | 191932 | 808 מתוך 1,012799 מתוך 1,003142 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 230,900 | 104,300 | 100100100 | 5 מתוך 1,1605 מתוך 1,0271 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.4% | 69.8% | 708 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- דביר 5.0 ק״מ · להב 5.5 ק״מ · גבעות בר 5.5 ק״מ · רהט 6.0 ק״מ · לקיה 7.2 ק״מ