דביר
סמל למ״ס 849 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית בני שמעון · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דביר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.4% | 16.1% | 838185 | 204 מתוך 1,192200 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 21.6% | 6.4% | 787682 | 255 מתוך 1,192251 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| ביחד | 19.8% | 9.3% | 929196 | 95 מתוך 1,19295 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| הליכוד | 6.0% | 20.5% | 322435 | 808 מתוך 1,192782 מתוך 1,038167 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676266 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514659 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038105 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 5.7% | 403234 | 702 מתוך 1,192694 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291927 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038188 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544853 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768775 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 858382 | 144 מתוך 1,192142 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 12.3% | 44.0% | 312230 | 824 מתוך 1,192805 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 83.5% | 37.8% | 807885 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627164 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666166 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.0% | 808277 | 232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03861 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 653 | 5,690,682 | 636973 | 447 מתוך 1,192319 מתוך 1,03871 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.8% | 90.8% | 0.5% | 5.0% | 73.9% | 218 | מרצ-יחד 41.3% |
| 2009 | 7.5%▲4.7 | 90.8%±0.0 | 0.8%▲0.4 | 0.4%▼4.6 | 74.0% | 240 | קדימה 37.1% |
| 2013 | 8.7%▲1.2 | 86.9%▼4.0 | 0.0%▼0.8 | 3.1%▲2.7 | 80.8% | 358 | העבודה 30.4% |
| 2015 | 8.0%▼0.6 | 87.2%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 4.8%▲1.7 | 78.8% | 398 | המחנה הציוני 48.5% |
| אפר׳ 2019 | 12.1%▲4.1 | 83.6%▼3.6 | 0.2%▲0.2 | 3.8%▼0.9 | 76.2% | 495 | כחול לבן 53.3% |
| ספט׳ 2019 | 9.2%▼2.9 | 86.5%▲2.9 | 0.0%▼0.2 | 4.1%▲0.3 | 78.4% | 512 | כחול לבן 53.7% |
| 2020 | 12.2%▲3.1 | 87.1%▲0.6 | 0.4%▲0.4 | – | 75.3% | 490 | כחול לבן 58.8% |
| 2021 | 12.7%▲0.5 | 85.7%▼1.4 | 0.0%▼0.4 | – | 78.5% | 526 | מרצ 24.5% |
| 2022 | 13.6%▲0.9 | 84.7%▼1.1 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 76.1% | 522 | יש עתיד 37.2% |
| 2026 | 12.3%▼1.4 | 83.5%▼1.2 | 0.5%▲0.3 | 3.8%▲3.8 | 81.7% | 653 | ישר! 38.4% |
מפקד 2022
| דביר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586570 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,02770 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,092 | – | 616876 | 451 מתוך 1,162330 מתוך 1,02759 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332835 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027146 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.2% | 12.4% | 484352 | 585 מתוך 1,151570 מתוך 1,016111 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.5% | 25.8% | 908989 | 110 מתוך 1,159109 מתוך 1,02725 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.2% | 25.3% | 171727 | 838 מתוך 1,012829 מתוך 1,003153 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 149,100 | 104,300 | 797681 | 245 מתוך 1,160243 מתוך 1,02747 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.5% | 69.8% | 364 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- להבים 5.0 ק״מ · להב 5.8 ק״מ · שומרייה 6.1 ק״מ · רהט 7.0 ק״מ · הוזייל (שבט) 7.0 ק״מ