שייח' דנון

סמל למ״ס 658 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 2,850 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 95.4% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.1%2009: מחנה נתניהו 0.3%2013: מחנה נתניהו 11.2%2015: מחנה נתניהו 1.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 6.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 0.7%2020: מחנה נתניהו 0.5%2021: מחנה נתניהו 1.3%2022: מחנה נתניהו 0.6%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 35.2%2009: המחנה שמולו 7.2%2013: המחנה שמולו 4.0%2015: המחנה שמולו 8.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 15.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 7.7%2020: המחנה שמולו 6.4%2021: המחנה שמולו 7.1%2022: המחנה שמולו 3.6%2026: המחנה שמולו 3.3%2006: מפלגות ערביות 63.9%2009: מפלגות ערביות 91.4%2013: מפלגות ערביות 83.3%2015: מפלגות ערביות 89.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 74.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 90.8%2020: מפלגות ערביות 92.4%2021: מפלגות ערביות 90.8%2022: מפלגות ערביות 94.4%2026: מפלגות ערביות 95.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשייח' דנוןישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת54.0%8.8%95139058 מתוך 1,19253 מתוך 6140 מתוך 408
רע״ם41.4%5.9%95889566 מתוך 1,1928 מתוך 6123 מתוך 408
הדמוקרטים1.6%6.4%295220835 מתוך 1,19229 מתוך 61324 מתוך 408
ישר!1.3%16.1%169212998 מתוך 1,1926 מתוך 61357 מתוך 408
ישראל ביתנו0.4%5.9%168212980 מתוך 1,1929 מתוך 61351 מתוך 408
הליכוד0.3%20.5%66561,105 מתוך 1,19218 מתוך 61375 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%75361,073 מתוך 1,1929 מתוך 61366 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.0%0.8%91729287 מתוך 1,19213 מתוך 6125 מתוך 408
גוש ביבי0.3%44.0%34241,137 מתוך 1,19226 מתוך 61388 מתוך 408
גוש השינוי3.3%37.8%147291,028 מתוך 1,19218 מתוך 61372 מתוך 408
המפלגות הערביות95.4%14.7%93289382 מתוך 1,19244 מתוך 6129 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה84.2%78.0%917595100 מתוך 1,19216 מתוך 6120 מתוך 408
קולות כשרים1,9105,690,682822783215 מתוך 1,19245 מתוך 6170 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.1%35.2%63.9%0.1%58.3%704רע״ם-תע״ל 44.7%
20090.3%▲0.27.2%▼28.091.4%▲27.50.1%±0.065.7%877בל״ד 42.4%
201311.2%▲10.94.0%▼3.183.3%▼8.20.6%▲0.554.3%866רע״ם-תע״ל 49.1%
20151.2%▼10.08.1%▲4.089.1%▲5.80.9%▲0.373.7%1,263הרשימה המשותפת 89.1%
אפר׳ 20196.2%▲5.015.5%▲7.474.4%▼14.72.2%▲1.354.3%1,039חד״ש-תע״ל 38.2%
ספט׳ 20190.7%▼5.57.7%▼7.890.8%▲16.40.1%▼2.169.8%1,362הרשימה המשותפת 90.8%
20200.5%▼0.26.4%▼1.392.4%▲1.6–75.5%1,494הרשימה המשותפת 92.4%
20211.3%▲0.97.1%▲0.890.8%▼1.6–48.4%982הרשימה המשותפת 50.4%
20220.6%▼0.73.6%▼3.694.4%▲3.60.0%55.8%1,177בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 33.3%
20260.3%▼0.33.3%▼0.395.4%▲1.00.0%±0.084.2%1,910הרשימה המשותפת 54.0%

מפקד 2022

שייח' דנוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,8509,601,720812581226 מתוך 1,16246 מתוך 6177 מתוך 408
תושבים לקמ״ר6,622–886394145 מתוך 1,16223 מתוך 6126 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2830297522779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408
בני 65 ומעלה6.4%12.4%226519891 מתוך 1,15121 מתוך 61329 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)10.7%25.8%61581,087 מתוך 1,15951 מתוך 61375 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)76,600104,300748101,076 מתוך 1,16032 מתוך 61368 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202263.5%69.8%993 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים