סוסיה
סמל למ״ס 3756 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 1,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.7% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סוסיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 73.5% | 5.1% | 989887 | 22 מתוך 1,19222 מתוך 1,03818 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 11.9% | 5.7% | 838069 | 205 מתוך 1,192204 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| הליכוד | 6.9% | 20.5% | 362925 | 761 מתוך 1,192738 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 1.7% | 838154 | 194 מתוך 1,192192 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 0.2% | 959571 | 53 מתוך 1,19252 מתוך 1,03835 מתוך 127 |
| ביחד | 1.1% | 9.3% | 17729 | 990 מתוך 1,192963 מתוך 1,03889 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534834 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,03879 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14417 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7315 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038102 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8835 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.7% | 44.0% | 979784 | 31 מתוך 1,19230 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.5% | 37.8% | 8420 | 1,095 מתוך 1,192995 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14417 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.0% | 78.0% | 404032 | 706 מתוך 1,192614 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 649 | 5,690,682 | 626949 | 452 מתוך 1,192324 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.4% | 0.8% | 0.0% | 0.8% | 85.3% | 250 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 77.2% |
| 2009 | 97.9%▼0.5 | 0.0%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼0.1 | 76.6% | 281 | האיחוד הלאומי 63.3% |
| 2013 | 97.6%▼0.2 | 0.3%▲0.3 | 0.3%▲0.3 | 1.3%▲0.6 | 79.9% | 381 | הבית היהודי 73.5% |
| 2015 | 98.8%▲1.2 | 0.2%±0.0 | 0.0%▼0.3 | 0.9%▼0.4 | 81.7% | 426 | הבית היהודי 74.6% |
| אפר׳ 2019 | 89.0%▼9.8 | 1.1%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 9.3%▲8.4 | 83.0% | 546 | איחוד מפלגות הימין 48.2% |
| ספט׳ 2019 | 98.6%▲9.6 | 1.2%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼9.3 | 76.2% | 506 | ימינה 71.3% |
| 2020 | 99.2%▲0.6 | 0.8%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 78.2% | 526 | ימינה 70.7% |
| 2021 | 97.6%▼1.6 | 1.2%▲0.4 | 0.0%±0.0 | – | 72.2% | 508 | הציונות הדתית 55.5% |
| 2022 | 97.3%▼0.3 | 1.5%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.4% | 596 | הציונות הדתית 80.4% |
| 2026 | 97.7%▲0.4 | 1.5%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 77.0% | 649 | הציונות הדתית וזהות 73.5% |
מפקד 2022
| סוסיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,450 | 9,601,720 | 717852 | 333 מתוך 1,162218 מתוך 1,02760 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,666 | – | 788243 | 260 מתוך 1,162186 מתוך 1,02771 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.6% | 12.4% | 7628 | 1,066 מתוך 1,151951 מתוך 1,01682 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.3% | 25.8% | 777572 | 257 מתוך 1,159255 מתוך 1,02735 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 45.7% | 25.3% | 969687 | 40 מתוך 1,01240 מתוך 1,00317 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,700 | 104,300 | 372943 | 731 מתוך 1,160724 מתוך 1,02771 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.9% | 69.8% | 108 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אביגיל 2.9 ק״מ · בית יתיר 3.0 ק״מ · מעון 5.4 ק״מ · הר עמשא 5.5 ק״מ · שני 5.8 ק״מ