מעון

סמל למ״ס 3657 · יהודי · מושב שיתופי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 98.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 100.0%2009: מחנה נתניהו 100.0%2013: מחנה נתניהו 98.8%2015: מחנה נתניהו 99.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 92.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 98.6%2020: מחנה נתניהו 99.1%2021: מחנה נתניהו 97.6%2022: מחנה נתניהו 99.6%2026: מחנה נתניהו 98.0%2006: המחנה שמולו 0.0%2009: המחנה שמולו 0.0%2013: המחנה שמולו 0.6%2015: המחנה שמולו 0.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 0.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 0.9%2020: המחנה שמולו 0.9%2021: המחנה שמולו 1.0%2022: המחנה שמולו 0.4%2026: המחנה שמולו 0.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמעוןישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות74.5%5.1%98988919 מתוך 1,19219 מתוך 1,03815 מתוך 127
עוצמה יהודית15.7%5.7%919087101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03818 מתוך 127
הליכוד3.3%20.5%19109962 מתוך 1,192933 מתוך 1,038116 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה2.3%0.2%97978433 מתוך 1,19232 מתוך 1,03821 מתוך 127
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.0%1.7%605527444 מתוך 1,192440 מתוך 1,03891 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.6%2.7%261746859 מתוך 1,192848 מתוך 1,03869 מתוך 127
יהדות התורה0.3%5.5%706751277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03853 מתוך 127
ישר!0.3%16.1%73151,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038102 מתוך 127
ש״ס0.0%5.3%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי98.0%44.0%98988725 מתוך 1,19224 מתוך 1,03816 מתוך 127
גוש השינוי0.3%37.8%1021,175 מתוך 1,1921,030 מתוך 1,038124 מתוך 127
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש1.6%2.8%261646869 מתוך 1,192851 מתוך 1,03869 מתוך 127
אחוז הצבעה79.9%78.0%656764407 מתוך 1,192337 מתוך 1,03845 מתוך 127
קולות כשרים3065,690,682202228949 מתוך 1,192805 מתוך 1,03892 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006100.0%0.0%0.0%0.0%81.4%130האיחוד הלאומי-מפד״ל 93.8%
2009100.0%±0.00.0%±0.00.0%±0.00.0%±0.078.6%150האיחוד הלאומי 72.7%
201398.8%▼1.20.6%▲0.60.0%±0.00.0%±0.072.0%170הבית היהודי 78.2%
201599.0%▲0.20.0%▼0.60.0%±0.00.5%▲0.578.8%204הבית היהודי 69.1%
אפר׳ 201992.0%▼7.00.4%▲0.40.0%±0.07.6%▲7.180.1%237איחוד מפלגות הימין 70.9%
ספט׳ 201998.6%▲6.70.9%▲0.50.0%±0.00.5%▼7.173.6%220ימינה 73.2%
202099.1%▲0.40.9%±0.00.0%±0.0–71.4%215ימינה 74.0%
202197.6%▼1.51.0%±0.00.0%±0.0–68.7%206הציונות הדתית 80.1%
202299.6%▲2.00.4%▼0.50.0%±0.00.0%74.8%228הציונות הדתית 89.9%
202698.0%▼1.50.3%▼0.10.0%±0.01.6%▲1.679.9%306הציונות הדתית וזהות 74.5%

מפקד 2022

מעוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7109,601,720323531776 מתוך 1,162650 מתוך 1,02784 מתוך 123
תושבים לקמ״ר4,425–768139283 מתוך 1,162200 מתוך 1,02776 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני193098411,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,02761 מתוך 123
בני 65 ומעלה0.7%12.4%2271,131 מתוך 1,151997 מתוך 1,016108 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)30.7%25.8%443737648 מתוך 1,159645 מתוך 1,02777 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)47.1%25.3%97978932 מתוך 1,01232 מתוך 1,00314 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)93,800104,300201120929 מתוך 1,160910 מתוך 1,02798 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202265.5%69.8%960 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים