פני חבר
סמל למ״ס 3723 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.9% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פני חבר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 60.6% | 5.1% | 969569 | 54 מתוך 1,19253 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 16.1% | 0.2% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 14.4% | 5.7% | 898782 | 133 מתוך 1,192132 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| הליכוד | 4.7% | 20.5% | 251714 | 884 מתוך 1,192858 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514525 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| ישר! | 1.3% | 16.1% | 16842 | 998 מתוך 1,192952 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494432 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 2.7% | 14414 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038106 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.9% | 44.0% | 989785 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.3% | 37.8% | 7317 | 1,104 מתוך 1,192999 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 2.8% | 13414 | 1,024 מתוך 1,192994 מתוך 1,038106 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.4% | 78.0% | 434436 | 666 מתוך 1,192577 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 236 | 5,690,682 | 111321 | 1,054 מתוך 1,192905 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.0% | 1.0% | 0.0% | 0.0% | 89.4% | 101 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 74.3% |
| 2009 | 98.1%▲1.1 | 0.9%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 81.2% | 108 | האיחוד הלאומי 63.9% |
| 2013 | 97.8%▼0.4 | 0.0%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 1.5%▲1.5 | 83.4% | 136 | הבית היהודי 71.3% |
| 2015 | 98.2%▲0.4 | 0.6%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.5 | 86.5% | 166 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 54.2% |
| אפר׳ 2019 | 93.9%▼4.3 | 3.4%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲2.2 | 85.0% | 179 | איחוד מפלגות הימין 76.5% |
| ספט׳ 2019 | 96.5%▲2.7 | 3.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.2 | 78.4% | 172 | ימינה 56.4% |
| 2020 | 97.7%▲1.2 | 2.3%▼1.2 | 0.0%±0.0 | – | 76.4% | 173 | ימינה 54.9% |
| 2021 | 93.4%▼4.3 | 2.6%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 79.5% | 196 | הציונות הדתית 78.1% |
| 2022 | 97.2%▲3.8 | 1.9%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.0% | 211 | הציונות הדתית 84.4% |
| 2026 | 97.9%▲0.7 | 1.3%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 77.4% | 236 | הציונות הדתית וזהות 60.6% |
מפקד 2022
| פני חבר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 590 | 9,601,720 | 232526 | 890 מתוך 1,162763 מתוך 1,02791 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 3,700 | – | 707624 | 352 מתוך 1,162252 מתוך 1,02794 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 14 | 30 | 228 | 1,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,027110 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 1.7% | 12.4% | 4417 | 1,103 מתוך 1,151972 מתוך 1,01695 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.6% | 25.8% | 585352 | 475 מתוך 1,159473 מתוך 1,02758 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.6% | 25.3% | 727349 | 278 מתוך 1,012273 מתוך 1,00362 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,500 | 104,300 | 403245 | 697 מתוך 1,160691 מתוך 1,02767 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 98.2% | 69.8% | 25 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כרמל 6.3 ק״מ · קריית ארבע 7.1 ק״מ · מעון 8.0 ק״מ · חגי 8.2 ק״מ · אביגיל 9.5 ק״מ