קריית ארבע
סמל למ״ס 3611 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 7,440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית ארבע | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 39.6% | 5.1% | 919043 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 25.2% | 5.7% | 999999 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| הליכוד | 22.0% | 20.5% | 716772 | 348 מתוך 1,192342 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 0.2% | 989890 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.8% | 5.3% | 726975 | 324 מתוך 1,192317 מתוך 1,03831 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292256 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 1.3% | 5.5% | 929186 | 91 מתוך 1,19287 מתוך 1,03818 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362713 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| ישר! | 1.2% | 16.1% | 15840 | 1,003 מתוך 1,192955 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| ביחד | 1.0% | 9.3% | 16626 | 994 מתוך 1,192967 מתוך 1,03892 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.7% | 18830 | 960 מתוך 1,192941 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.4% | 6.4% | 131353 | 1,017 מתוך 1,192887 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697561 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 94.4% | 44.0% | 939263 | 86 מתוך 1,19285 מתוך 1,03847 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 4.2% | 37.8% | 16940 | 1,002 מתוך 1,192945 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.9% | 2.8% | 18830 | 965 מתוך 1,192942 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 70.3% | 78.0% | 13116 | 1,040 מתוך 1,192918 מתוך 1,038119 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 3,640 | 5,690,682 | 869192 | 172 מתוך 1,19298 מתוך 1,03811 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 93.8% | 4.5% | 0.2% | 0.9% | 70.2% | 2,611 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 42.7% |
| 2009 | 95.7%▲1.9 | 3.2%▼1.3 | 0.1%±0.0 | 0.2%▼0.8 | 67.4% | 2,655 | האיחוד הלאומי 52.2% |
| 2013 | 93.7%▼2.0 | 2.6%▼0.6 | 0.1%±0.0 | 2.9%▲2.7 | 72.6% | 3,096 | הבית היהודי 42.2% |
| 2015 | 96.0%▲2.3 | 1.7%▼0.9 | 0.0%▼0.1 | 2.0%▼0.8 | 74.4% | 3,319 | הבית היהודי 34.4% |
| אפר׳ 2019 | 91.8%▼4.2 | 2.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲3.5 | 73.4% | 3,442 | איחוד מפלגות הימין 45.8% |
| ספט׳ 2019 | 93.6%▲1.8 | 2.8%▲0.3 | 0.1%▲0.1 | 3.3%▼2.2 | 71.3% | 3,356 | הליכוד 32.4% |
| 2020 | 95.4%▲1.8 | 4.1%▲1.3 | 0.0%▼0.1 | – | 69.5% | 3,268 | הליכוד 45.1% |
| 2021 | 92.8%▼2.6 | 5.7%▲1.6 | 0.0%±0.0 | – | 63.7% | 3,018 | הציונות הדתית 53.8% |
| 2022 | 94.5%▲1.7 | 4.6%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 66.3% | 3,249 | הציונות הדתית 67.4% |
| 2026 | 94.4%▼0.1 | 4.2%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 70.3% | 3,640 | הציונות הדתית וזהות 39.6% |
מפקד 2022
| קריית ארבע | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 7,440 | 9,601,720 | 869192 | 163 מתוך 1,16295 מתוך 1,02711 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,622 | – | 778142 | 266 מתוך 1,162191 מתוך 1,02772 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 151566 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,02741 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | 474184 | 603 מתוך 1,151588 מתוך 1,01619 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.4% | 25.8% | 393229 | 706 מתוך 1,159702 מתוך 1,02788 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.7% | 25.3% | 868665 | 142 מתוך 1,012141 מתוך 1,00343 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 76,300 | 104,300 | 7312 | 1,078 מתוך 1,160995 מתוך 1,027108 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.1% | 69.8% | 680 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חגי 6.0 ק״מ · פני חבר 7.1 ק״מ · כרמי צור 8.3 ק״מ · אספר 8.6 ק״מ · תלם 8.8 ק״מ