חגי
סמל למ״ס 3764 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חגי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 78.0% | 5.1% | 999995 | 11 מתוך 1,19211 מתוך 1,0387 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 10.3% | 5.7% | 787556 | 257 מתוך 1,192256 מתוך 1,03855 מתוך 127 |
| הליכוד | 6.0% | 20.5% | 322420 | 808 מתוך 1,192782 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 0.2% | 989890 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332412 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038112 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 161658 | 979 מתוך 1,192859 מתוך 1,03850 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 2.7% | 16622 | 996 מתוך 1,192972 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 98.9% | 44.0% | 999996 | 10 מתוך 1,19210 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 0.6% | 37.8% | 317 | 1,156 מתוך 1,1921,022 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.6% | 2.8% | 16622 | 1,001 מתוך 1,192972 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 78.0% | 78.0% | 484842 | 615 מתוך 1,192532 מתוך 1,03872 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 350 | 5,690,682 | 262930 | 881 מתוך 1,192737 מתוך 1,03889 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.2% | 1.2% | 0.0% | 0.6% | 88.6% | 163 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 80.4% |
| 2009 | 100.0%▲1.8 | 0.0%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.6 | 86.4% | 202 | האיחוד הלאומי 78.2% |
| 2013 | 99.5%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 84.3% | 214 | הבית היהודי 71.0% |
| 2015 | 99.6%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.5 | 87.9% | 225 | הבית היהודי 56.0% |
| אפר׳ 2019 | 98.9%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.7%▲0.7 | 83.3% | 268 | איחוד מפלגות הימין 67.5% |
| ספט׳ 2019 | 100.0%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.7 | 79.8% | 261 | ימינה 72.0% |
| 2020 | 100.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 78.2% | 262 | ימינה 68.3% |
| 2021 | 99.7%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 81.1% | 291 | הציונות הדתית 75.6% |
| 2022 | 100.0%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.9% | 280 | הציונות הדתית 84.3% |
| 2026 | 98.9%▼1.1 | 0.6%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.6%▲0.6 | 78.0% | 350 | הציונות הדתית וזהות 78.0% |
מפקד 2022
| חגי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 800 | 9,601,720 | 404435 | 689 מתוך 1,162565 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,019 | – | 727727 | 326 מתוך 1,162232 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 0.4% | 12.4% | 113 | 1,140 מתוך 1,1511,005 מתוך 1,016112 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.6% | 25.8% | 534748 | 540 מתוך 1,159537 מתוך 1,02765 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.5% | 25.3% | 383914 | 624 מתוך 1,012615 מתוך 1,003104 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 97,500 | 104,300 | 241528 | 882 מתוך 1,160869 מתוך 1,02789 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.7% | 69.8% | 312 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קריית ארבע 6.0 ק״מ · עתניאל 7.7 ק״מ · פני חבר 8.2 ק״מ · אדורה 8.8 ק״מ · תלם 9.0 ק״מ