תלם
סמל למ״ס 3719 · יהודי · מושב שיתופי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 91.8% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 66.8% | 5.1% | 979675 | 40 מתוך 1,19240 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 14.2% | 5.7% | 888780 | 139 מתוך 1,192138 מתוך 1,03825 מתוך 127 |
| הליכוד | 6.7% | 20.5% | 352723 | 770 מתוך 1,192747 מתוך 1,03897 מתוך 127 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281953 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 0.2% | 989786 | 30 מתוך 1,19229 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362852 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| ישר! | 1.9% | 16.1% | 181045 | 980 מתוך 1,192937 מתוך 1,03869 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453819 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 91.8% | 44.0% | 908956 | 118 מתוך 1,192117 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 5.6% | 37.8% | 181144 | 979 מתוך 1,192928 מתוך 1,03871 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352752 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 515150 | 577 מתוך 1,192497 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 268 | 5,690,682 | 161723 | 1,003 מתוך 1,192858 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 79.3% | 19.0% | 0.0% | 1.7% | 69.9% | 58 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 37.9% |
| 2009 | 83.8%▲4.5 | 16.2%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.7 | 76.7% | 68 | האיחוד הלאומי 36.8% |
| 2013 | 81.1%▼2.8 | 13.7%▼2.5 | 0.0%±0.0 | 5.3%▲5.3 | 75.4% | 95 | הבית היהודי 38.9% |
| 2015 | 88.0%▲6.9 | 8.0%▼5.7 | 0.0%±0.0 | 4.0%▼1.3 | 74.6% | 100 | הבית היהודי 33.0% |
| אפר׳ 2019 | 87.6%▼0.4 | 5.2%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲2.2 | 92.9% | 194 | איחוד מפלגות הימין 43.3% |
| ספט׳ 2019 | 90.0%▲2.4 | 5.0%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼1.6 | 104.2% | 220 | ימינה 34.1% |
| 2020 | 93.3%▲3.3 | 6.1%▲1.1 | 0.0%±0.0 | – | 80.0% | 164 | ימינה 45.1% |
| 2021 | 92.3%▼1.0 | 5.8%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 72.6% | 156 | הציונות הדתית 56.4% |
| 2022 | 91.1%▼1.2 | 7.8%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.7% | 180 | הציונות הדתית 75.6% |
| 2026 | 91.8%▲0.7 | 5.6%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲2.2 | 78.4% | 268 | הציונות הדתית וזהות 66.8% |
מפקד 2022
| תלם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 520 | 9,601,720 | 192122 | 936 מתוך 1,162808 מתוך 1,02794 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,160 | – | 818449 | 227 מתוך 1,162165 מתוך 1,02763 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 15 | 30 | 2211 | 1,122 מתוך 1,162991 מתוך 1,027102 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 0.3% | 12.4% | 111 | 1,143 מתוך 1,1511,008 מתוך 1,016114 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.2% | 25.8% | 777471 | 264 מתוך 1,159262 מתוך 1,02736 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.7% | 25.3% | 595939 | 415 מתוך 1,012408 מתוך 1,00374 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,900 | 104,300 | 342640 | 766 מתוך 1,160759 מתוך 1,02774 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.9% | 69.8% | 43 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אדורה 1.8 ק״מ · כרמי צור 8.3 ק״מ · קריית ארבע 8.8 ק״מ · נגוהות 9.0 ק״מ · חגי 9.0 ק״מ