נגוהות
סמל למ״ס 3724 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 96.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נגוהות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 70.3% | 5.1% | 989783 | 28 מתוך 1,19228 מתוך 1,03823 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 13.1% | 5.7% | 858375 | 173 מתוך 1,192172 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| הליכוד | 5.2% | 20.5% | 281916 | 858 מתוך 1,192832 מתוך 1,038107 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.2% | 1.7% | 908966 | 115 מתוך 1,192113 מתוך 1,03842 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 0.2% | 979785 | 32 מתוך 1,19231 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| ביחד | 1.4% | 9.3% | 18833 | 975 מתוך 1,192951 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| ישר! | 0.7% | 16.1% | 13630 | 1,033 מתוך 1,192974 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443828 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03888 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101146 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13628 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 2.7% | 13311 | 1,030 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 96.6% | 44.0% | 959575 | 53 מתוך 1,19252 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 2.8% | 37.8% | 13631 | 1,039 מתוך 1,192969 מתוך 1,03887 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 2.8% | 13311 | 1,036 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 84.3% | 78.0% | 929394 | 96 מתוך 1,19268 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 290 | 5,690,682 | 182025 | 978 מתוך 1,192834 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 98.8% | 0.0% | 0.0% | 1.2% | 94.3% | 82 | הבית היהודי 72.0% |
| אפר׳ 2019 | 88.8%▼10.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 11.2%▲10.0 | 91.2% | 125 | איחוד מפלגות הימין 51.2% |
| ספט׳ 2019 | 99.2%▲10.4 | 0.8%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼11.2 | 88.5% | 123 | ימינה 64.2% |
| 2020 | 98.4%▼0.8 | 0.8%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 86.6% | 122 | ימינה 63.9% |
| 2021 | 98.6%▲0.2 | 1.4%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 88.0% | 139 | הציונות הדתית 66.2% |
| 2022 | 99.5%▲0.9 | 0.0%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.8% | 195 | הציונות הדתית 85.6% |
| 2026 | 96.6%▼2.9 | 2.8%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 0.3%▲0.3 | 84.3% | 290 | הציונות הדתית וזהות 70.3% |
מפקד 2022
| נגוהות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 470 | 9,601,720 | 141518 | 993 מתוך 1,162864 מתוך 1,027101 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,714 | – | 889068 | 138 מתוך 1,162107 מתוך 1,02740 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 14 | 30 | 228 | 1,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,027110 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | – | 12.4% | ||
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.8% | 25.8% | 797675 | 243 מתוך 1,159241 מתוך 1,02732 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 40.9% | 25.3% | 949482 | 58 מתוך 1,01258 מתוך 1,00323 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 126,700 | 104,300 | 605570 | 468 מתוך 1,160465 מתוך 1,02737 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 102.7% | 69.8% | 12 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שקף 5.1 ק״מ · נטע 5.7 ק״מ · אליאב 6.4 ק״מ · בני דקלים 6.6 ק״מ · אדורה 7.3 ק״מ