אליאב
סמל למ״ס 1365 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 61.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אליאב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 26.9% | 16.1% | 544861 | 551 מתוך 1,192539 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ביחד | 24.0% | 9.3% | 999899 | 18 מתוך 1,19218 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 13.6% | 1.7% | 989899 | 18 מתוך 1,19217 מתוך 1,0384 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 12.7% | 5.1% | 848187 | 196 מתוך 1,192195 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 7.8% | 6.4% | 524760 | 569 מתוך 1,192548 מתוך 1,038105 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.2% | 2.7% | 969695 | 37 מתוך 1,19237 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| הליכוד | 4.0% | 20.5% | 221328 | 924 מתוך 1,192895 מתוך 1,038188 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352842 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 5.7% | 18818 | 958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038209 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647361 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 30.9% | 44.0% | 534748 | 555 מתוך 1,192545 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 61.0% | 37.8% | 555064 | 530 מתוך 1,192515 מתוך 1,03895 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 7.2% | 2.8% | 969695 | 39 מתוך 1,19238 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 78.0% | 798175 | 243 מתוך 1,192193 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 346 | 5,690,682 | 262836 | 886 מתוך 1,192742 מתוך 1,038166 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 36.0% | 56.1% | 0.0% | 7.9% | 92.7% | 164 | כחול לבן 45.1% |
| ספט׳ 2019 | 38.0%▲2.0 | 60.2%▲4.1 | 0.6%▲0.6 | 0.0%▼7.9 | 83.8% | 166 | כחול לבן 41.0% |
| 2020 | 40.8%▲2.9 | 58.7%▼1.6 | 0.5%▼0.1 | – | 87.9% | 196 | כחול לבן 44.9% |
| 2021 | 33.5%▼7.3 | 65.3%▲6.6 | 0.0%▼0.5 | – | 91.6% | 239 | ימינה 23.0% |
| 2022 | 34.5%▲1.1 | 63.3%▼2.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.4% | 275 | המחנה הממלכתי 31.6% |
| 2026 | 30.9%▼3.6 | 61.0%▼2.3 | 0.3%▲0.3 | 7.2%▲7.2 | 81.6% | 346 | ישר! 26.9% |
מפקד 2022
| אליאב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 720 | 9,601,720 | 333742 | 764 מתוך 1,162638 מתוך 1,027138 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 8,034 | – | 939496 | 79 מתוך 1,16261 מתוך 1,02710 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 13 | 30 | 112 | 1,145 מתוך 1,1621,011 מתוך 1,027234 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.1% | 12.4% | 000 | 1,147 מתוך 1,1511,012 מתוך 1,016235 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 68.8% | 25.8% | 100100100 | 3 מתוך 1,1593 מתוך 1,0272 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.4% | 25.3% | 808083 | 200 מתוך 1,012196 מתוך 1,00336 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 195,900 | 104,300 | 979797 | 30 מתוך 1,16030 מתוך 1,0277 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 93.3% | 69.8% | 66 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בני דקלים 1.6 ק״מ · שקף 1.6 ק״מ · אמציה 1.6 ק״מ · כרמי קטיף 2.0 ק״מ · נטע 5.6 ק״מ