נטע
סמל למ״ס 1369 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 96.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נטע | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 79.7% | 5.1% | 10010099 | 6 מתוך 1,1926 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 1.7% | 919094 | 107 מתוך 1,192105 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 5.2% | 5.7% | 605451 | 478 מתוך 1,192472 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| הליכוד | 4.4% | 20.5% | 241530 | 900 מתוך 1,192873 מתוך 1,038184 מתוך 261 |
| ביחד | 1.6% | 9.3% | 19922 | 965 מתוך 1,192944 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 0.2% | 969595 | 48 מתוך 1,19247 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| ישר! | 1.0% | 16.1% | 15718 | 1,013 מתוך 1,192961 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14418 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101114 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647361 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 96.1% | 44.0% | 959496 | 62 מתוך 1,19261 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 2.9% | 37.8% | 13717 | 1,033 מתוך 1,192964 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14418 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.4% | 78.0% | 777872 | 263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03870 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 384 | 5,690,682 | 313445 | 821 מתוך 1,192679 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 100.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 93.3% | 138 | הבית היהודי 87.0% |
| אפר׳ 2019 | 98.4%▼1.6 | 0.5%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲1.1 | 86.1% | 186 | איחוד מפלגות הימין 69.4% |
| ספט׳ 2019 | 98.4%±0.0 | 1.6%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.1 | 86.9% | 191 | ימינה 79.1% |
| 2020 | 98.1%▼0.3 | 1.9%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 89.0% | 216 | ימינה 83.3% |
| 2021 | 97.6%▼0.6 | 2.4%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 88.2% | 246 | הציונות הדתית 61.8% |
| 2022 | 97.8%▲0.3 | 1.4%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.4% | 278 | הציונות הדתית 82.0% |
| 2026 | 96.1%▼1.7 | 2.9%▲1.4 | 0.3%▲0.3 | 0.5%▲0.5 | 81.4% | 384 | הציונות הדתית וזהות 79.7% |
מפקד 2022
| נטע | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 830 | 9,601,720 | 434754 | 657 מתוך 1,162534 מתוך 1,027108 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,942 | – | 858793 | 177 מתוך 1,162130 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 14 | 30 | 223 | 1,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,027231 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | – | 12.4% | ||
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 58.2% | 25.8% | 989899 | 20 מתוך 1,15919 מתוך 1,0273 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.8% | 25.3% | 232337 | 774 מתוך 1,012765 מתוך 1,003131 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 169,800 | 104,300 | 919092 | 102 מתוך 1,160102 מתוך 1,02719 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 94.5% | 69.8% | 52 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שקף 4.2 ק״מ · בני דקלים 4.4 ק״מ · אליאב 5.6 ק״מ · נגוהות 5.7 ק״מ · אמציה 6.2 ק״מ