כרמי קטיף
סמל למ״ס 1374 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כרמי קטיף | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 84.0% | 5.1% | 100100100 | 3 מתוך 1,1923 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 1.7% | 888688 | 141 מתוך 1,192139 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.9% | 20.5% | 221327 | 929 מתוך 1,192900 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.4% | 5.7% | 494240 | 597 מתוך 1,192590 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| ביחד | 2.0% | 9.3% | 211124 | 933 מתוך 1,192914 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.2% | 959494 | 58 מתוך 1,19257 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575154 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7313 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038224 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13618 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 97.5% | 44.0% | 979796 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 2.5% | 37.8% | 12617 | 1,049 מתוך 1,192976 מתוך 1,038217 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 82.8% | 78.0% | 868782 | 166 מתוך 1,192128 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 356 | 5,690,682 | 273038 | 868 מתוך 1,192725 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 99.4% | 0.0% | 0.0% | 0.6% | 89.2% | 157 | איחוד מפלגות הימין 82.2% |
| ספט׳ 2019 | 98.9%▼0.5 | 0.6%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼0.1 | 86.5% | 180 | ימינה 92.2% |
| 2020 | 99.5%▲0.6 | 0.5%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 86.6% | 213 | ימינה 84.5% |
| 2021 | 100.0%▲0.5 | 0.0%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 83.8% | 254 | הציונות הדתית 73.2% |
| 2022 | 98.2%▼1.8 | 1.4%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.6% | 280 | הציונות הדתית 84.6% |
| 2026 | 97.5%▼0.7 | 2.5%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 82.8% | 356 | הציונות הדתית וזהות 84.0% |
מפקד 2022
| כרמי קטיף | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 710 | 9,601,720 | 323541 | 776 מתוך 1,162650 מתוך 1,027140 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 6,467 | – | 878994 | 153 מתוך 1,162117 מתוך 1,02716 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 15 | 30 | 225 | 1,122 מתוך 1,162991 מתוך 1,027225 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.6% | 12.4% | 112 | 1,132 מתוך 1,151998 מתוך 1,016231 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.3% | 25.8% | 888687 | 142 מתוך 1,159141 מתוך 1,02730 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.7% | 25.3% | 686873 | 323 מתוך 1,012317 מתוך 1,00356 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 122,100 | 104,300 | 544954 | 529 מתוך 1,160525 מתוך 1,027110 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 96.8% | 69.8% | 34 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אמציה 0.6 ק״מ · אליאב 2.0 ק״מ · בני דקלים 2.4 ק״מ · שקף 3.4 ק״מ · נטע 6.8 ק״מ