כרמל
סמל למ״ס 3656 · יהודי · מושב שיתופי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 560 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כרמל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 78.2% | 5.1% | 999997 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| הליכוד | 7.5% | 20.5% | 383227 | 731 מתוך 1,192708 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 6.1% | 5.7% | 635824 | 432 מתוך 1,192428 מתוך 1,03897 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 0.2% | 989893 | 18 מתוך 1,19217 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423417 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038104 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595444 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,03868 מתוך 127 |
| ביחד | 0.7% | 9.3% | 14415 | 1,018 מתוך 1,192988 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 2.7% | 17625 | 984 מתוך 1,192962 מתוך 1,03892 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13628 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 98.0% | 44.0% | 989887 | 25 מתוך 1,19224 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.0% | 37.8% | 5313 | 1,123 מתוך 1,1921,007 מתוך 1,038108 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.7% | 2.8% | 16625 | 987 מתוך 1,192962 מתוך 1,03892 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.0% | 78.0% | 747675 | 301 מתוך 1,192246 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 294 | 5,690,682 | 192027 | 970 מתוך 1,192826 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.4% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 86.4% | 178 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 88.8% |
| 2009 | 99.0%▼0.5 | 1.0%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 83.8% | 196 | האיחוד הלאומי 76.5% |
| 2013 | 99.5%▲0.5 | 0.0%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 85.6% | 208 | הבית היהודי 80.8% |
| 2015 | 78.0%▼21.5 | 0.9%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 21.0%▲20.5 | 81.4% | 214 | הבית היהודי 68.2% |
| אפר׳ 2019 | 93.4%▲15.4 | 2.2%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 4.4%▼16.6 | 86.0% | 227 | איחוד מפלגות הימין 57.3% |
| ספט׳ 2019 | 99.0%▲5.6 | 1.0%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼4.4 | 77.6% | 204 | ימינה 75.0% |
| 2020 | 99.1%▲0.1 | 0.9%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 81.5% | 216 | ימינה 71.8% |
| 2021 | 99.6%▲0.5 | 0.4%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 81.9% | 227 | הציונות הדתית 67.0% |
| 2022 | 99.5%±0.0 | 0.5%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.7% | 215 | הציונות הדתית 86.0% |
| 2026 | 98.0%▼1.6 | 1.0%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.7%▲0.7 | 81.0% | 294 | הציונות הדתית וזהות 78.2% |
מפקד 2022
| כרמל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 560 | 9,601,720 | 212325 | 911 מתוך 1,162783 מתוך 1,02793 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 3,094 | – | 616820 | 450 מתוך 1,162329 מתוך 1,02799 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 151566 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,02741 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.2% | 12.4% | 9835 | 1,043 מתוך 1,151932 מתוך 1,01674 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.6% | 25.8% | 514544 | 568 מתוך 1,159565 מתוך 1,02769 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.3% | 25.3% | 33339 | 673 מתוך 1,012664 מתוך 1,003109 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,000 | 104,300 | 453854 | 643 מתוך 1,160637 מתוך 1,02757 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.8% | 69.8% | 914 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעון 2.7 ק״מ · אביגיל 5.1 ק״מ · פני חבר 6.3 ק״מ · סוסיה 7.9 ק״מ · בית יתיר 10.0 ק״מ