טלמון
סמל למ״ס 3788 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 5,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טלמון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 74.9% | 5.1% | 999991 | 16 מתוך 1,19216 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 9.9% | 5.7% | 777453 | 276 מתוך 1,192275 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| הליכוד | 5.7% | 20.5% | 302217 | 832 מתוך 1,192806 מתוך 1,038104 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 0.2% | 989888 | 27 מתוך 1,19226 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 1.7% | 706633 | 336 מתוך 1,192333 מתוך 1,03882 מתוך 127 |
| ביחד | 1.1% | 9.3% | 17729 | 990 מתוך 1,192963 מתוך 1,03889 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.9% | 5.3% | 635950 | 427 מתוך 1,192416 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.7% | 18830 | 960 מתוך 1,192941 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777460 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7315 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038102 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 9416 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.2% | 44.0% | 969679 | 42 מתוך 1,19241 מתוך 1,03827 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.5% | 37.8% | 8420 | 1,095 מתוך 1,192995 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.9% | 2.8% | 18830 | 965 מתוך 1,192942 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 80.8% | 78.0% | 737473 | 321 מתוך 1,192264 מתוך 1,03834 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 2,567 | 5,690,682 | 848987 | 193 מתוך 1,192111 מתוך 1,03818 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.1% | 0.6% | 0.0% | 0.3% | 93.3% | 638 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 87.1% |
| 2009 | 99.5%▲0.5 | 0.1%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼0.1 | 92.9% | 822 | האיחוד הלאומי 63.5% |
| 2013 | 98.5%▼1.0 | 0.3%▲0.2 | 0.1%▲0.1 | 0.9%▲0.6 | 89.1% | 1,153 | הבית היהודי 70.9% |
| 2015 | 99.5%▲1.0 | 0.2%▼0.1 | 0.0%▼0.1 | 0.2%▼0.6 | 88.4% | 1,357 | הבית היהודי 64.0% |
| אפר׳ 2019 | 94.2%▼5.2 | 0.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲5.3 | 86.9% | 1,754 | איחוד מפלגות הימין 66.3% |
| ספט׳ 2019 | 99.7%▲5.4 | 0.3%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼5.4 | 83.3% | 1,716 | ימינה 69.8% |
| 2020 | 99.8%▲0.1 | 0.2%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 83.0% | 1,775 | ימינה 70.5% |
| 2021 | 98.6%▼1.2 | 1.0%▲0.7 | 0.0%±0.0 | – | 80.3% | 1,849 | הציונות הדתית 71.7% |
| 2022 | 98.5%▼0.1 | 1.3%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 80.6% | 2,113 | הציונות הדתית 84.9% |
| 2026 | 97.2%▼1.3 | 1.5%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 80.8% | 2,567 | הציונות הדתית וזהות 74.9% |
מפקד 2022
| טלמון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,280 | 9,601,720 | 849089 | 185 מתוך 1,162106 מתוך 1,02715 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,066 | – | 868861 | 167 מתוך 1,162124 מתוך 1,02749 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 15 | 30 | 2211 | 1,122 מתוך 1,162991 מתוך 1,027102 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 1.0% | 12.4% | 2210 | 1,120 מתוך 1,151988 מתוך 1,016104 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.1% | 25.8% | 706665 | 347 מתוך 1,159345 מתוך 1,02743 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 31.1% | 25.3% | 848462 | 165 מתוך 1,012162 מתוך 1,00346 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 114,900 | 104,300 | 443852 | 644 מתוך 1,160638 מתוך 1,02758 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 101.1% | 69.8% | 16 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נחליאל 2.6 ק״מ · דולב 3.2 ק״מ · נווה צוף 5.8 ק״מ · נעלה 5.9 ק״מ · עטרת 7.1 ק״מ