יד מרדכי
סמל למ״ס 358 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חוף אשקלון · אוכלוסייה 920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יד מרדכי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.0% | 16.1% | 646072 | 425 מתוך 1,192417 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 30.8% | 6.4% | 919092 | 104 מתוך 1,192103 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| ביחד | 19.6% | 9.3% | 929095 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757274 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514659 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038105 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.2% | 20.5% | 19922 | 964 מתוך 1,192935 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 5.1% | 433542 | 654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038151 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423441 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231323 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383238 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038149 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828682 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 8.4% | 44.0% | 211223 | 940 מתוך 1,192916 מתוך 1,038199 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 86.1% | 37.8% | 858388 | 175 מתוך 1,192175 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627164 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757174 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 73.9% | 78.0% | 252432 | 893 מתוך 1,192786 מתוך 1,038178 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 562 | 5,690,682 | 546167 | 541 מתוך 1,192408 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.9% | 86.3% | 0.2% | 7.1% | 66.0% | 422 | מרצ-יחד 41.2% |
| 2009 | 6.7%▲0.8 | 89.1%▲2.8 | 0.5%▲0.3 | 2.2%▼4.9 | 62.6% | 403 | התנועה החדשה-מרצ 36.0% |
| 2013 | 6.7%±0.0 | 89.8%▲0.7 | 0.7%▲0.2 | 0.9%▼1.3 | 69.9% | 449 | מרצ 40.1% |
| 2015 | 6.7%±0.0 | 88.7%▼1.1 | 0.0%▼0.7 | 4.6%▲3.7 | 73.6% | 477 | המחנה הציוני 41.5% |
| אפר׳ 2019 | 15.4%▲8.7 | 81.5%▼7.2 | 0.0%±0.0 | 3.0%▼1.6 | 75.7% | 525 | כחול לבן 49.5% |
| ספט׳ 2019 | 13.9%▼1.5 | 81.5%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 2.6%▼0.4 | 77.1% | 531 | כחול לבן 45.2% |
| 2020 | 7.8%▼6.1 | 90.9%▲9.4 | 0.6%▼0.3 | – | 70.2% | 475 | כחול לבן 57.3% |
| 2021 | 7.8%±0.0 | 91.6%▲0.6 | 0.2%▼0.4 | – | 68.7% | 464 | מרצ 31.7% |
| 2022 | 7.7%±0.0 | 88.9%▼2.7 | 1.0%▲0.8 | 0.2% | 69.7% | 504 | יש עתיד 35.3% |
| 2026 | 8.4%▲0.6 | 86.1%▼2.8 | 0.5%▼0.5 | 4.3%▲4.1 | 73.9% | 562 | ישר! 32.0% |
מפקד 2022
| יד מרדכי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 920 | 9,601,720 | 505565 | 578 מתוך 1,162456 מתוך 1,02784 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,184 | – | 364146 | 740 מתוך 1,162608 מתוך 1,027131 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 19.8% | 12.4% | 929297 | 84 מתוך 1,15183 מתוך 1,0167 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 45.2% | 25.8% | 868486 | 164 מתוך 1,159163 מתוך 1,02734 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.3% | 25.3% | 575765 | 433 מתוך 1,012426 מתוך 1,00372 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 159,100 | 104,300 | 868587 | 160 מתוך 1,160160 מתוך 1,02731 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.5% | 69.8% | 408 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כרמייה 2.4 ק״מ · נתיב העשרה 2.6 ק״מ · ארז 3.3 ק״מ · מבקיעים 4.1 ק״מ · זיקים 4.2 ק״מ