יד נתן
סמל למ״ס 775 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יד נתן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.4% | 16.1% | 838185 | 204 מתוך 1,192200 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| ביחד | 17.8% | 9.3% | 848289 | 187 מתוך 1,192187 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| הליכוד | 9.7% | 20.5% | 464047 | 638 מתוך 1,192618 מתוך 1,038138 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 6.6% | 6.4% | 504558 | 595 מתוך 1,192571 מתוך 1,038111 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 5.9% | 878888 | 148 מתוך 1,192120 מתוך 1,03831 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.2% | 2.7% | 939290 | 73 מתוך 1,19273 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 5.7% | 595450 | 485 מתוך 1,192479 מתוך 1,038131 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 5.1% | 635860 | 433 מתוך 1,192429 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 1.7% | 878687 | 147 מתוך 1,192145 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575154 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706773 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 24.4% | 44.0% | 484144 | 623 מתוך 1,192612 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 69.4% | 37.8% | 635870 | 446 מתוך 1,192433 מתוך 1,03880 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.2% | 2.8% | 939290 | 75 מתוך 1,19274 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 76.5% | 78.0% | 373742 | 743 מתוך 1,192648 מתוך 1,038151 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 320 | 5,690,682 | 222530 | 926 מתוך 1,192782 מתוך 1,038183 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.7% | 65.2% | 0.0% | 17.4% | 64.3% | 178 | קדימה 34.3% |
| 2009 | 23.5%▲7.8 | 68.2%▲3.0 | 0.0%±0.0 | 3.2%▼14.2 | 70.3% | 217 | קדימה 41.0% |
| 2013 | 22.8%▼0.7 | 69.7%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 5.9%▲2.7 | 71.6% | 254 | יש עתיד 24.8% |
| 2015 | 21.4%▼1.4 | 63.3%▼6.4 | 0.0%±0.0 | 15.3%▲9.4 | 79.3% | 294 | המחנה הציוני 40.1% |
| אפר׳ 2019 | 24.1%▲2.7 | 69.8%▲6.6 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼9.6 | 78.1% | 315 | כחול לבן 59.7% |
| ספט׳ 2019 | 20.2%▼3.9 | 70.5%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 8.7%▲3.0 | 76.7% | 322 | כחול לבן 58.4% |
| 2020 | 22.3%▲2.1 | 77.1%▲6.6 | 0.3%▲0.3 | – | 76.4% | 323 | כחול לבן 68.1% |
| 2021 | 25.2%▲2.9 | 71.9%▼5.2 | 0.3%±0.0 | – | 72.8% | 313 | יש עתיד 27.8% |
| 2022 | 29.1%▲3.8 | 69.9%▼2.0 | 0.0%▼0.3 | 0.0% | 73.5% | 306 | יש עתיד 35.9% |
| 2026 | 24.4%▼4.7 | 69.4%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲6.2 | 76.5% | 320 | ישר! 38.4% |
מפקד 2022
| יד נתן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 660 | 9,601,720 | 283136 | 831 מתוך 1,162705 מתוך 1,027154 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,996 | – | 283234 | 836 מתוך 1,162703 מתוך 1,027160 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545065 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.7% | 12.4% | 585463 | 476 מתוך 1,151465 מתוך 1,01687 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.7% | 25.8% | 544862 | 538 מתוך 1,159535 מתוך 1,02791 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.7% | 25.3% | 525261 | 489 מתוך 1,012482 מתוך 1,00383 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 155,100 | 104,300 | 838184 | 198 מתוך 1,160197 מתוך 1,02739 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.2% | 69.8% | 819 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עוצם 1.7 ק״מ · נגבה 2.4 ק״מ · קוממיות 2.6 ק״מ · רווחה 2.7 ק״מ · שדה יואב 2.8 ק״מ