עוצם
סמל למ״ס 32 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 850 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עוצם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 47.2% | 20.5% | 939290 | 86 מתוך 1,19286 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| ש״ס | 25.3% | 5.3% | 999999 | 11 מתוך 1,19211 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 15.3% | 5.7% | 908980 | 111 מתוך 1,192110 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.1% | 645962 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| ישר! | 3.4% | 16.1% | 211328 | 938 מתוך 1,192899 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281828 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038188 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 1.5% | 5.5% | 939292 | 78 מתוך 1,19274 מתוך 1,03820 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231323 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| ביחד | 0.2% | 9.3% | 10215 | 1,061 מתוך 1,1921,014 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 94.6% | 44.0% | 939293 | 81 מתוך 1,19280 מתוך 1,03820 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 3.6% | 37.8% | 15820 | 1,017 מתוך 1,192953 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271827 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 87.3% | 78.0% | 989996 | 22 מתוך 1,19215 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 411 | 5,690,682 | 353949 | 773 מתוך 1,192633 מתוך 1,038133 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 77.0% | 20.6% | 0.0% | 1.6% | 67.9% | 252 | ש״ס 63.1% |
| 2009 | 94.1%▲17.1 | 5.9%▼14.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.6 | 67.0% | 255 | ש״ס 63.5% |
| 2013 | 92.2%▼2.0 | 6.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 1.0%▲1.0 | 76.0% | 293 | ש״ס 71.0% |
| 2015 | 89.8%▼2.4 | 3.7%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 6.5%▲5.5 | 81.6% | 322 | ש״ס 52.5% |
| אפר׳ 2019 | 91.4%▲1.6 | 4.9%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 3.7%▼2.8 | 76.5% | 324 | ש״ס 50.0% |
| ספט׳ 2019 | 93.9%▲2.5 | 4.1%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼1.7 | 79.3% | 342 | ש״ס 55.8% |
| 2020 | 94.8%▲0.9 | 5.2%▲1.2 | 0.0%±0.0 | – | 85.0% | 362 | ש״ס 51.7% |
| 2021 | 95.4%▲0.7 | 4.3%▼1.0 | 0.0%±0.0 | – | 78.0% | 350 | ש״ס 45.1% |
| 2022 | 96.3%▲0.9 | 3.1%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.2% | 383 | ש״ס 47.0% |
| 2026 | 94.6%▼1.7 | 3.6%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 1.7%▲1.7 | 87.3% | 411 | הליכוד 47.2% |
מפקד 2022
| עוצם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 850 | 9,601,720 | 444957 | 637 מתוך 1,162514 מתוך 1,027101 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,033 | – | 303337 | 817 מתוך 1,162685 מתוך 1,027152 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 171619 | 942 מתוך 1,162851 מתוך 1,027192 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 6.9% | 12.4% | 252027 | 853 מתוך 1,151812 מתוך 1,016172 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 7.9% | 25.8% | 316 | 1,121 מתוך 1,1591,016 מתוך 1,027223 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 1.6% | 25.3% | 000 | 1,006 מתוך 1,012997 מתוך 1,003209 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 77,100 | 104,300 | 835 | 1,073 מתוך 1,160994 מתוך 1,027227 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.6% | 69.8% | 874 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נהורה 1.5 ק״מ · נוגה 1.6 ק״מ · יד נתן 1.7 ק״מ · שדה יואב 2.7 ק״מ · שחר 2.8 ק״מ