נוגה
סמל למ״ס 55 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוגה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.7% | 20.5% | 959492 | 62 מתוך 1,19262 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 18.5% | 5.7% | 959589 | 57 מתוך 1,19256 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| ישר! | 9.6% | 16.1% | 322437 | 809 מתוך 1,192786 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 5.9% | 868787 | 155 מתוך 1,192127 מתוך 1,03833 מתוך 261 |
| ביחד | 5.9% | 9.3% | 362742 | 763 מתוך 1,192760 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| ש״ס | 2.5% | 5.3% | 777471 | 277 מתוך 1,192272 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423440 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302128 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.2% | 6.4% | 252336 | 890 מתוך 1,192794 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 858382 | 144 מתוך 1,192142 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 74.1% | 44.0% | 787475 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03865 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 23.1% | 37.8% | 342740 | 790 מתוך 1,192761 מתוך 1,038157 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413440 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.3% | 78.0% | 434347 | 677 מתוך 1,192587 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 324 | 5,690,682 | 232530 | 919 מתוך 1,192775 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.0% | 53.1% | 2.3% | 11.4% | 57.1% | 175 | העבודה-מימד 32.0% |
| 2009 | 54.5%▲22.5 | 38.6%▼14.5 | 0.0%▼2.3 | 0.0%▼11.4 | 55.5% | 176 | הליכוד 38.1% |
| 2013 | 54.1%▼0.4 | 42.2%▲3.6 | 0.5%▲0.5 | 1.4%▲1.4 | 61.4% | 218 | הליכוד ביתנו 37.6% |
| 2015 | 62.5%▲8.3 | 19.1%▼23.1 | 0.0%▼0.5 | 18.4%▲17.0 | 73.2% | 277 | הליכוד 51.3% |
| אפר׳ 2019 | 68.5%▲6.1 | 24.5%▲5.3 | 0.3%▲0.3 | 6.6%▼11.8 | 71.7% | 286 | הליכוד 51.7% |
| ספט׳ 2019 | 51.4%▼17.1 | 17.3%▼7.2 | 0.0%▼0.3 | 30.9%▲24.3 | 68.5% | 278 | הליכוד 39.9% |
| 2020 | 73.7%▲22.3 | 25.9%▲8.7 | 0.0%±0.0 | – | 72.6% | 297 | הליכוד 62.6% |
| 2021 | 68.2%▼5.5 | 30.7%▲4.7 | 0.0%±0.0 | – | 66.3% | 274 | הליכוד 56.6% |
| 2022 | 74.3%▲6.1 | 24.8%▼5.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.5% | 323 | הליכוד 44.9% |
| 2026 | 74.1%▼0.2 | 23.1%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 2.5%▲2.5 | 77.3% | 324 | הליכוד 49.7% |
מפקד 2022
| נוגה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 750 | 9,601,720 | 364045 | 736 מתוך 1,162611 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,086 | – | 323640 | 787 מתוך 1,162655 מתוך 1,027145 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.9% | 12.4% | 605566 | 459 מתוך 1,151449 מתוך 1,01678 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.0% | 25.8% | 16918 | 968 מתוך 1,159930 מתוך 1,027194 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.3% | 25.3% | 334 | 985 מתוך 1,012976 מתוך 1,003201 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,800 | 104,300 | 14813 | 992 מתוך 1,160950 מתוך 1,027209 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 56.7% | 69.8% | 1,054 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נהורה 1.0 ק״מ · עוצם 1.6 ק״מ · כוכב מיכאל 2.5 ק״מ · ניר ח"ן 2.6 ק״מ · שדה יואב 2.8 ק״מ