נהורה
סמל למ״ס 309 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 1,340 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 71.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נהורה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.3% | 20.5% | 908885 | 125 מתוך 1,192124 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 16.6% | 5.7% | 929184 | 87 מתוך 1,19286 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| ישר! | 14.0% | 16.1% | 383144 | 736 מתוך 1,192717 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| ביחד | 6.4% | 9.3% | 372844 | 742 מתוך 1,192739 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| ש״ס | 4.7% | 5.3% | 858381 | 175 מתוך 1,192171 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 625759 | 445 מתוך 1,192441 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.7% | 575157 | 488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038111 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.7% | 5.9% | 393247 | 724 מתוך 1,192693 מתוך 1,038136 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 2.4% | 6.4% | 363245 | 760 מתוך 1,192702 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514551 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817982 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485551 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 71.0% | 44.0% | 767272 | 286 מתוך 1,192285 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 25.5% | 37.8% | 352842 | 774 מתוך 1,192746 מתוך 1,038152 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354042 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038144 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565056 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038112 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 78.0% | 616357 | 455 מתוך 1,192380 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 749 | 5,690,682 | 697679 | 372 מתוך 1,192247 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 46.1% | 46.4% | 0.0% | 6.8% | 64.5% | 440 | העבודה-מימד 25.9% |
| 2009 | 61.5%▲15.4 | 36.4%▼10.0 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼6.2 | 67.6% | 517 | הליכוד 32.3% |
| 2013 | 59.9%▼1.6 | 35.8%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 3.3%▲2.7 | 69.6% | 583 | הליכוד ביתנו 26.8% |
| 2015 | 62.4%▲2.5 | 22.1%▼13.7 | 0.1%▲0.1 | 15.2%▲11.9 | 76.0% | 673 | הליכוד 39.5% |
| אפר׳ 2019 | 68.0%▲5.6 | 25.7%▲3.6 | 0.1%±0.0 | 5.8%▼9.4 | 74.6% | 707 | הליכוד 46.8% |
| ספט׳ 2019 | 69.1%▲1.1 | 27.0%▲1.2 | 0.0%▼0.1 | 3.8%▼2.0 | 75.6% | 715 | הליכוד 46.2% |
| 2020 | 73.3%▲4.2 | 26.7%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 76.6% | 727 | הליכוד 53.6% |
| 2021 | 70.9%▼2.4 | 27.9%▲1.2 | 0.0%±0.0 | – | 71.3% | 685 | הליכוד 47.0% |
| 2022 | 75.3%▲4.3 | 23.9%▼4.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.9% | 716 | הליכוד 42.2% |
| 2026 | 71.0%▼4.3 | 25.5%▲1.6 | 0.1%▲0.1 | 3.3%▲3.3 | 79.5% | 749 | הליכוד 43.3% |
מפקד 2022
| נהורה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,340 | 9,601,720 | 697680 | 361 מתוך 1,162244 מתוך 1,02748 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,985 | – | 606774 | 464 מתוך 1,162341 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.4% | 12.4% | 504555 | 569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016105 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.4% | 25.8% | 261832 | 857 מתוך 1,159844 מתוך 1,027163 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.6% | 25.3% | 222336 | 783 מתוך 1,012774 מתוך 1,003133 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 96,300 | 104,300 | 231421 | 892 מתוך 1,160878 מתוך 1,027187 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.1% | 69.8% | 515 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נוגה 1.0 ק״מ · עוצם 1.5 ק״מ · ניר ח"ן 1.8 ק״מ · שחר 1.9 ק״מ · יד נתן 3.3 ק״מ