שחר
סמל למ״ס 7 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שחר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.4% | 20.5% | 888782 | 139 מתוך 1,192138 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
| ישר! | 17.2% | 16.1% | 433650 | 681 מתוך 1,192663 מתוך 1,038130 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 10.8% | 5.7% | 797667 | 243 מתוך 1,192242 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.1% | 2.7% | 969694 | 44 מתוך 1,19244 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| ביחד | 6.4% | 9.3% | 372844 | 742 מתוך 1,192739 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| ש״ס | 5.9% | 5.3% | 888785 | 130 מתוך 1,192128 מתוך 1,03840 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 4.4% | 6.4% | 454054 | 653 מתוך 1,192620 מתוך 1,038121 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.2% | 5.9% | 342742 | 780 מתוך 1,192748 מתוך 1,038152 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453845 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18720 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635867 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828682 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 61.8% | 44.0% | 706666 | 357 מתוך 1,192355 מתוך 1,03890 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 30.3% | 37.8% | 393245 | 730 מתוך 1,192705 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 7.1% | 2.8% | 969694 | 46 מתוך 1,19245 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 75.8% | 78.0% | 343440 | 779 מתוך 1,192680 מתוך 1,038157 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 406 | 5,690,682 | 343848 | 782 מתוך 1,192641 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.0% | 65.1% | 0.0% | 4.6% | 65.7% | 238 | קדימה 34.5% |
| 2009 | 42.4%▲13.4 | 56.2%▼8.9 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼4.3 | 72.4% | 283 | קדימה 42.8% |
| 2013 | 43.0%▲0.6 | 54.0%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 2.6%▲2.3 | 71.7% | 302 | הליכוד ביתנו 25.5% |
| 2015 | 47.3%▲4.3 | 37.0%▼17.0 | 0.0%±0.0 | 15.7%▲13.0 | 73.8% | 338 | הליכוד 30.2% |
| אפר׳ 2019 | 61.5%▲14.1 | 33.7%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼11.1 | 71.9% | 371 | הליכוד 38.0% |
| ספט׳ 2019 | 54.6%▼6.8 | 37.7%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 7.7%▲3.1 | 72.9% | 377 | הליכוד 34.0% |
| 2020 | 63.6%▲8.9 | 36.2%▼1.5 | 0.0%±0.0 | – | 74.3% | 387 | הליכוד 45.2% |
| 2021 | 58.1%▼5.5 | 40.5%▲4.3 | 0.0%±0.0 | – | 65.4% | 353 | הליכוד 35.7% |
| 2022 | 65.3%▲7.3 | 34.1%▼6.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.9% | 375 | הליכוד 38.4% |
| 2026 | 61.8%▼3.5 | 30.3%▼3.8 | 0.0%±0.0 | 7.1%▲7.1 | 75.8% | 406 | הליכוד 42.4% |
מפקד 2022
| שחר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444856 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027105 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,817 | – | 212426 | 914 מתוך 1,162781 מתוך 1,027179 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464049 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,016119 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.3% | 25.8% | 271934 | 839 מתוך 1,159828 מתוך 1,027157 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.8% | 25.3% | 8812 | 924 מתוך 1,012915 מתוך 1,003180 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 130,600 | 104,300 | 645964 | 421 מתוך 1,160418 מתוך 1,02787 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.8% | 69.8% | 931 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניר ח"ן 1.6 ק״מ · נהורה 1.9 ק״מ · עוצם 2.8 ק״מ · נוגה 3.0 ק״מ · רווחה 3.4 ק״מ