נאות בגין
שכונה ביבנה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,410 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות בגין | יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.6% | 35.7% | 20.5% |
| ישר! | 17.8% | 18.3% | 16.1% |
| ביחד | 12.5% | 10.6% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 9.7% | 10.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 6.4% | 5.0% | 5.9% |
| ש״ס | 4.7% | 5.7% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 4.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.0% | 3.7% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.6% | 3.2% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.6% | 57.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.3% | 37.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,371 | 31,802 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 42.4% | 46.7% | 0.1% | 10.1% | 64.4% | 3,018 | קדימה 29.5% |
| 2009 | 59.8%▲17.4 | 37.9%▼8.8 | 0.1%±0.0 | 0.3%▼9.8 | 68.7% | 3,405 | הליכוד 32.9% |
| 2013 | 55.4%▼4.4 | 40.0%▲2.1 | 0.0%▼0.1 | 3.3%▲3.0 | 72.2% | 4,291 | הליכוד ביתנו 31.4% |
| 2015 | 54.1%▼1.2 | 31.5%▼8.5 | 0.0%±0.0 | 14.1%▲10.9 | 78.9% | 3,357 | הליכוד 33.9% |
| אפר׳ 2019 | 59.9%▲5.7 | 33.1%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 6.7%▼7.5 | 78.7% | 3,381 | הליכוד 39.6% |
| ספט׳ 2019 | 55.6%▼4.3 | 37.1%▲4.0 | 0.1%▲0.1 | 6.9%▲0.3 | 77.1% | 3,318 | הליכוד 38.6% |
| 2020 | 60.0%▲4.4 | 39.7%▲2.6 | 0.1%±0.0 | – | 78.0% | 3,353 | הליכוד 45.0% |
| 2021 | 57.0%▼3.0 | 41.6%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 74.5% | 3,203 | הליכוד 37.0% |
| 2022 | 60.7%▲3.6 | 37.8%▼3.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.8% | 3,294 | הליכוד 36.9% |
| 2026 | 54.6%▼6.1 | 40.3%▲2.5 | 0.1%▲0.1 | 4.5%▲4.5 | 81.6% | 3,371 | הליכוד 33.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | חילוני | 2,850 | הערכה (אזור 25) | 54.6% | 40.3% | 0.1% |
| 25 | חילוני | 2,560 | 3,371 | 54.6% | 40.3% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.