נווה אילן
שכונה ביבנה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה אילן | יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.0% | 18.3% | 16.1% |
| הליכוד | 25.0% | 35.7% | 20.5% |
| ביחד | 13.9% | 10.6% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 8.9% | 3.2% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.5% | 10.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 3.7% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 4.4% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.0% | 1.7% |
| ש״ס | 1.6% | 5.7% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 36.2% | 57.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 60.4% | 37.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,938 | 31,802 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.1% | 66.7% | 0.1% | 13.4% | 71.0% | 3,879 | קדימה 39.3% |
| 2009 | 35.5%▲16.4 | 61.7%▼5.0 | 0.3%▲0.2 | 0.7%▼12.8 | 73.2% | 4,748 | קדימה 39.8% |
| 2013 | 32.5%▼3.0 | 63.0%▲1.2 | 0.0%▼0.2 | 2.7%▲2.1 | 76.6% | 4,878 | יש עתיד 25.3% |
| 2015 | 33.5%▲1.0 | 55.9%▼7.1 | 0.1%±0.0 | 10.3%▲7.6 | 79.9% | 5,221 | המחנה הציוני 35.4% |
| אפר׳ 2019 | 39.5%▲6.0 | 55.7%▼0.1 | 0.1%±0.0 | 4.5%▼5.9 | 78.3% | 4,959 | כחול לבן 47.8% |
| ספט׳ 2019 | 38.2%▼1.3 | 57.4%▲1.6 | 0.1%±0.0 | 4.3%▼0.2 | 76.6% | 4,843 | כחול לבן 45.2% |
| 2020 | 40.5%▲2.3 | 59.0%▲1.7 | 0.2%▲0.1 | – | 77.0% | 4,846 | כחול לבן 50.7% |
| 2021 | 39.6%▼1.0 | 59.2%▲0.1 | 0.1%▼0.1 | – | 75.3% | 4,696 | הליכוד 26.4% |
| 2022 | 39.7%▲0.1 | 58.8%▼0.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 75.6% | 4,640 | יש עתיד 34.2% |
| 2026 | 36.2%▼3.5 | 60.4%▲1.6 | 0.2%±0.0 | 3.0%▲3.0 | 80.1% | 4,938 | ישר! 33.0% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 1,750 | 1,884 | 21.5% | 75.4% | 0.3% |
| 13 | חילוני | 2,940 | 3,054 | 45.3% | 51.1% | 0.1% |
| 14 | חילוני | 2,780 | הערכה (אזור 12) | 21.5% | 75.4% | 0.3% |
| 15 | – | – | – | – |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.