רמות בן צבי
שכונה ביבנה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,410 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 76.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות בן צבי | יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 45.6% | 35.7% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 11.9% | 10.1% | 5.7% |
| ש״ס | 10.3% | 5.7% | 5.3% |
| ישר! | 8.9% | 18.3% | 16.1% |
| ביחד | 5.5% | 10.6% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.9% | 3.7% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 4.4% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 1.4% | 0.5% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 1.1% | 3.2% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 76.1% | 57.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 19.3% | 37.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.4% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,366 | 31,802 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 66.6% | 25.0% | 0.3% | 4.9% | 55.1% | 709 | ש״ס 35.3% |
| 2009 | 79.5%▲13.0 | 17.7%▼7.3 | 0.1%▼0.1 | 0.7%▼4.3 | 58.6% | 753 | הליכוד 33.7% |
| 2013 | 76.6%▼2.9 | 17.0%▼0.6 | 0.2%▲0.1 | 5.0%▲4.3 | 64.7% | 881 | הליכוד ביתנו 31.4% |
| 2015 | 78.5%▲1.9 | 11.3%▼5.7 | 0.1%▼0.1 | 9.6%▲4.6 | 71.1% | 936 | הליכוד 40.8% |
| אפר׳ 2019 | 85.6%▲7.1 | 8.8%▼2.5 | 0.2%▲0.1 | 4.5%▼5.1 | 69.5% | 909 | הליכוד 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 83.1%▼2.5 | 13.5%▲4.7 | 0.2%±0.0 | 2.5%▼2.0 | 68.9% | 883 | הליכוד 46.1% |
| 2020 | 86.8%▲3.7 | 12.8%▼0.6 | 0.3%▲0.1 | – | 71.8% | 942 | הליכוד 51.5% |
| 2021 | 84.4%▼2.4 | 14.1%▲1.2 | 0.1%▼0.2 | – | 67.2% | 880 | הליכוד 44.9% |
| 2022 | 83.2%▼1.2 | 14.6%▲0.5 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 70.9% | 1,961 | הליכוד 43.2% |
| 2026 | 76.1%▼7.1 | 19.3%▲4.6 | 0.0%▼0.3 | 3.4%▲3.4 | 76.4% | 2,366 | הליכוד 45.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | מסורתי | 4,410 | 2,366 | 76.1% | 19.3% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.