יפתח

סמל למ״ס 453 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 660 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 91.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.4%2009: מחנה נתניהו 10.0%2013: מחנה נתניהו 6.5%2015: מחנה נתניהו 9.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 8.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 6.5%2020: מחנה נתניהו 7.3%2021: מחנה נתניהו 5.9%2022: מחנה נתניהו 7.3%2026: מחנה נתניהו 4.7%2006: המחנה שמולו 83.4%2009: המחנה שמולו 81.4%2013: המחנה שמולו 87.8%2015: המחנה שמולו 86.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 88.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 88.9%2020: המחנה שמולו 91.6%2021: המחנה שמולו 92.8%2022: המחנה שמולו 89.4%2026: המחנה שמולו 91.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 1.0%2013: מפלגות ערביות 0.6%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 1.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 1.3%2026: מפלגות ערביות 0.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהיפתחישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.9%16.1%767373284 מתוך 1,192277 מתוך 1,038110 מתוך 408
הדמוקרטים32.9%6.4%93929084 מתוך 1,19283 מתוך 1,03839 מתוך 408
ביחד15.0%9.3%696471363 מתוך 1,192362 מתוך 1,038118 מתוך 408
ישראל ביתנו7.5%5.9%919286102 מתוך 1,19279 מתוך 1,03854 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.5%2.7%625665443 מתוך 1,192443 מתוך 1,038143 מתוך 408
הליכוד2.0%20.5%144171,025 מתוך 1,192993 מתוך 1,038336 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות1.0%5.1%18727955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038289 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.0%1.7%302135796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038254 מתוך 408
עוצמה יהודית0.7%5.7%20928939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038288 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556347411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408
רע״ם0.2%5.9%556344430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי4.7%44.0%144191,027 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038332 מתוך 408
גוש השינוי91.3%37.8%95949558 מתוך 1,19258 מתוך 1,03822 מתוך 408
המפלגות הערביות0.5%14.7%627152396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408
לא התחייבו לגוש3.5%2.8%625664446 מתוך 1,192445 מתוך 1,038144 מתוך 408
אחוז הצבעה68.2%78.0%98131,086 מתוך 1,192959 מתוך 1,038355 מתוך 408
קולות כשרים4015,690,682343733789 מתוך 1,192648 מתוך 1,038271 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.4%83.4%0.0%10.2%63.7%295העבודה-מימד 62.4%
200910.0%▲3.681.4%▼2.01.0%▲1.03.8%▼6.455.7%290קדימה 40.7%
20136.5%▼3.587.8%▲6.50.6%▼0.41.6%▼2.261.4%321העבודה 49.8%
20159.1%▲2.686.0%▼1.80.0%▼0.64.6%▲3.069.4%351המחנה הציוני 71.2%
אפר׳ 20198.6%▼0.588.3%▲2.20.0%±0.02.9%▼1.772.4%384כחול לבן 56.2%
ספט׳ 20196.5%▼2.188.9%▲0.60.0%±0.04.3%▲1.569.3%370כחול לבן 61.4%
20207.3%▲0.891.6%▲2.71.0%▲1.0–70.7%382כחול לבן 68.1%
20215.9%▼1.492.8%▲1.20.0%▼1.0–71.2%390העבודה 28.5%
20227.3%▲1.489.4%▼3.41.3%▲1.30.0%69.1%386יש עתיד 46.1%
20264.7%▼2.591.3%▲1.90.5%▼0.83.5%▲3.568.2%401ישר! 35.9%

מפקד 2022

יפתחישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6609,601,720283131831 מתוך 1,162705 מתוך 1,027279 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,004–283232832 מתוך 1,162699 מתוך 1,027276 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838179141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408
בני 65 ומעלה15.6%12.4%807775228 מתוך 1,151225 מתוך 1,016101 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)34.0%25.8%524660557 מתוך 1,159554 מתוך 1,027163 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)53.6%25.3%98989820 מתוך 1,01220 מתוך 1,0036 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)108,300104,300362946738 מתוך 1,160731 מתוך 1,027218 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202287.2%69.8%225 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים