רמות נפתלי

סמל למ״ס 372 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 510 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 55.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 26.7%2009: מחנה נתניהו 34.9%2013: מחנה נתניהו 34.7%2015: מחנה נתניהו 33.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 34.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 32.2%2020: מחנה נתניהו 34.6%2021: מחנה נתניהו 34.7%2022: מחנה נתניהו 39.0%2026: מחנה נתניהו 40.4%2006: המחנה שמולו 61.8%2009: המחנה שמולו 62.0%2013: המחנה שמולו 56.4%2015: המחנה שמולו 48.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 54.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 63.4%2020: המחנה שמולו 65.4%2021: המחנה שמולו 62.5%2022: המחנה שמולו 59.0%2026: המחנה שמולו 55.6%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהרמות נפתליישראלאחוזוןדירוג
ישר!33.0%16.1%676362392 מתוך 1,192384 מתוך 1,038154 מתוך 408
הליכוד24.1%20.5%737076319 מתוך 1,192313 מתוך 1,03898 מתוך 408
ביחד10.2%9.3%494148610 מתוך 1,192608 מתוך 1,038210 מתוך 408
הדמוקרטים9.3%6.4%555049534 מתוך 1,192516 מתוך 1,038207 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות7.1%5.1%777386275 מתוך 1,192273 מתוך 1,03856 מתוך 408
עוצמה יהודית4.3%5.7%565070524 מתוך 1,192518 מתוך 1,038124 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.0%2.7%716671332 מתוך 1,192332 מתוך 1,038110 מתוך 408
ש״ס3.7%5.3%817986222 מתוך 1,192217 מתוך 1,03860 מתוך 408
ישראל ביתנו3.1%5.9%423738670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%1.7%362741729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי40.4%44.0%595371493 מתוך 1,192485 מתוך 1,038121 מתוך 408
גוש השינוי55.6%37.8%534846560 מתוך 1,192543 מתוך 1,038220 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש4.0%2.8%706671339 מתוך 1,192338 מתוך 1,038113 מתוך 408
אחוז הצבעה66.8%78.0%76111,105 מתוך 1,192974 מתוך 1,038363 מתוך 408
קולות כשרים3245,690,682232523919 מתוך 1,192775 מתוך 1,038316 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200626.7%61.8%0.0%10.9%78.0%285קדימה 29.1%
200934.9%▲8.262.0%▲0.20.0%±0.01.2%▼9.768.2%255העבודה 31.4%
201334.7%▼0.256.4%▼5.60.7%▲0.73.8%▲2.672.7%291העבודה 19.9%
201533.7%▼1.048.2%▼8.20.0%▼0.717.8%▲14.072.4%303המחנה הציוני 33.7%
אפר׳ 201934.4%▲0.754.1%▲5.90.0%±0.010.9%▼6.975.1%320כחול לבן 40.3%
ספט׳ 201932.2%▼2.263.4%▲9.30.0%±0.03.2%▼7.872.2%314כחול לבן 43.3%
202034.6%▲2.465.4%▲2.10.0%±0.0–69.4%301כחול לבן 52.2%
202134.7%▲0.262.5%▼3.00.0%±0.0–65.5%285הליכוד 22.8%
202239.0%▲4.259.0%▼3.50.3%▲0.30.0%64.4%295יש עתיד 27.5%
202640.4%▲1.455.6%▼3.40.0%▼0.34.0%▲4.066.8%324ישר! 33.0%

מפקד 2022

רמות נפתליישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5109,601,720182020943 מתוך 1,162815 מתוך 1,027320 מתוך 408
תושבים לקמ״ר920–0011,157 מתוך 1,1621,022 מתוך 1,027404 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838179141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408
בני 65 ומעלה15.6%12.4%807775228 מתוך 1,151225 מתוך 1,016101 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)19.3%25.8%231530892 מתוך 1,159869 מתוך 1,027285 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)7.5%25.3%121215891 מתוך 1,012882 מתוך 1,003275 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)134,700104,300676378383 מתוך 1,160380 מתוך 1,02790 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202282.4%69.8%418 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים