יודפת
סמל למ״ס 1112 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 990 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יודפת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 49.7% | 6.4% | 999999 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| ישר! | 28.4% | 16.1% | 565150 | 524 מתוך 1,192513 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| ביחד | 8.6% | 9.3% | 443544 | 671 מתוך 1,192669 מתוך 1,038227 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 5.1% | 585266 | 496 מתוך 1,192492 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 5.9% | 383134 | 733 מתוך 1,192702 מתוך 1,038266 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312235 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| הליכוד | 1.7% | 20.5% | 13316 | 1,036 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038338 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.7% | 5.9% | 879881 | 158 מתוך 1,19221 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819272 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19825 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13218 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 6.4% | 44.0% | 17822 | 983 מתוך 1,192956 מתוך 1,038317 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 89.2% | 37.8% | 919091 | 106 מתוך 1,192106 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 2.4% | 14.7% | 859778 | 174 מתוך 1,19226 מתוך 1,03890 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302133 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.0% | 78.0% | 666877 | 397 מתוך 1,192327 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 582 | 5,690,682 | 576361 | 518 מתוך 1,192388 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.9% | 76.2% | 0.0% | 18.9% | 69.1% | 206 | העבודה-מימד 38.8% |
| 2009 | 5.2%▲0.4 | 78.7%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 15.4%▼3.6 | 76.7% | 267 | קדימה 40.8% |
| 2013 | 5.1%▼0.2 | 84.1%▲5.5 | 1.8%▲1.8 | 3.6%▼11.8 | 79.2% | 334 | העבודה 31.1% |
| 2015 | 8.6%▲3.5 | 87.4%▲3.3 | 1.3%▼0.5 | 2.7%▼0.9 | 80.3% | 373 | המחנה הציוני 60.1% |
| אפר׳ 2019 | 4.0%▼4.6 | 89.8%▲2.4 | 1.5%▲0.1 | 4.8%▲2.1 | 81.5% | 479 | כחול לבן 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 3.2%▼0.7 | 93.9%▲4.2 | 0.9%▼0.6 | 1.7%▼3.1 | 77.1% | 462 | כחול לבן 45.2% |
| 2020 | 5.1%▲1.9 | 92.2%▼1.7 | 2.3%▲1.4 | – | 79.9% | 487 | כחול לבן 55.2% |
| 2021 | 4.3%▼0.8 | 93.4%▲1.2 | 1.0%▼1.2 | – | 78.3% | 485 | העבודה 39.2% |
| 2022 | 4.2%▼0.1 | 89.0%▼4.4 | 2.6%▲1.6 | 0.0% | 75.3% | 501 | יש עתיד 36.5% |
| 2026 | 6.4%▲2.2 | 89.2%▲0.2 | 2.4%▼0.2 | 1.9%▲1.9 | 80.0% | 582 | הדמוקרטים 49.7% |
מפקד 2022
| יודפת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 990 | 9,601,720 | 556061 | 524 מתוך 1,162404 מתוך 1,027159 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,914 | – | 596562 | 479 מתוך 1,162356 מתוך 1,027154 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.9% | 12.4% | 312429 | 789 מתוך 1,151765 מתוך 1,016288 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.5% | 25.8% | 848286 | 180 מתוך 1,159179 מתוך 1,02756 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.3% | 25.3% | 575759 | 433 מתוך 1,012426 מתוך 1,003132 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 100,700 | 104,300 | 281938 | 840 מתוך 1,160830 מתוך 1,027254 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.8% | 69.8% | 206 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קורנית 1.9 ק״מ · רקפת 2.0 ק״מ · כאוכב אבו אל-היג'א 2.3 ק״מ · שכניה 2.7 ק״מ · כפר מנדא 3.2 ק״מ