אלפי מנשה
סמל למ״ס 3750 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 8,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלפי מנשה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 25.7% | 20.5% | 757180 | 301 מתוך 1,192296 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| ישר! | 24.2% | 16.1% | 514591 | 587 מתוך 1,192575 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| ביחד | 16.1% | 9.3% | 757292 | 292 מתוך 1,192291 מתוך 1,03811 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 8.6% | 5.9% | 959699 | 57 מתוך 1,19235 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 5.4% | 5.7% | 615518 | 465 מתוך 1,192460 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878584 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.4% | 5.1% | 69656 | 361 מתוך 1,192357 מתוך 1,038120 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 4.3% | 6.4% | 444090 | 656 מתוך 1,192623 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.7% | 747038 | 298 מתוך 1,192295 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.5% | 5.3% | 706670 | 357 מתוך 1,192350 מתוך 1,03839 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777460 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485589 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485686 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 41.1% | 44.0% | 59547 | 488 מתוך 1,192480 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 53.0% | 37.8% | 524694 | 574 מתוך 1,192556 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 5.5% | 2.8% | 888684 | 135 מתוך 1,192134 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.0% | 78.0% | 404032 | 706 מתוך 1,192614 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 4,890 | 5,690,682 | 879294 | 150 מתוך 1,19288 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 35.0% | 44.1% | 0.0% | 19.9% | 68.8% | 2,758 | קדימה 31.4% |
| 2009 | 53.7%▲18.8 | 43.5%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼19.0 | 74.0% | 3,480 | הליכוד 37.6% |
| 2013 | 45.3%▼8.4 | 49.3%▲5.8 | 0.1%±0.0 | 3.4%▲2.6 | 76.8% | 4,050 | הליכוד ביתנו 31.9% |
| 2015 | 45.7%▲0.5 | 43.0%▼6.3 | 0.0%±0.0 | 11.0%▲7.6 | 79.2% | 4,237 | הליכוד 30.4% |
| אפר׳ 2019 | 45.6%▼0.2 | 46.2%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 7.9%▼3.2 | 75.9% | 4,324 | כחול לבן 40.9% |
| ספט׳ 2019 | 42.0%▼3.5 | 49.8%▲3.6 | 0.0%±0.0 | 7.7%▼0.2 | 74.1% | 4,273 | כחול לבן 42.8% |
| 2020 | 46.9%▲4.9 | 52.6%▲2.7 | 0.1%±0.0 | – | 73.8% | 4,277 | כחול לבן 43.4% |
| 2021 | 43.7%▼3.2 | 54.6%▲2.1 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 4,356 | הליכוד 28.8% |
| 2022 | 46.8%▲3.1 | 51.5%▼3.1 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 73.5% | 4,402 | הליכוד 30.8% |
| 2026 | 41.1%▼5.7 | 53.0%▲1.5 | 0.1%▲0.1 | 5.5%▲5.5 | 77.0% | 4,890 | הליכוד 25.7% |
מפקד 2022
| אלפי מנשה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 8,070 | 9,601,720 | 879293 | 154 מתוך 1,16288 מתוך 1,02710 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,559 | – | 878964 | 149 מתוך 1,162115 מתוך 1,02745 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625897 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,0273 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 10.8% | 12.4% | 534886 | 535 מתוך 1,151521 מתוך 1,01616 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.6% | 25.8% | 403230 | 699 מתוך 1,159695 מתוך 1,02787 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.8% | 25.3% | 353512 | 656 מתוך 1,012647 מתוך 1,003107 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 135,500 | 104,300 | 676384 | 377 מתוך 1,160375 מתוך 1,02720 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.5% | 69.8% | 361 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צופים 2.8 ק״מ · נירית 4.0 ק״מ · מתן 4.1 ק״מ · ירחיב 4.8 ק״מ · אורנית 5.1 ק״מ