בית אלפא
סמל למ״ס 95 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 1,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית אלפא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.1% | 16.1% | 828082 | 208 מתוך 1,192204 מתוך 1,03874 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 26.2% | 6.4% | 868481 | 169 מתוך 1,192168 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| ביחד | 13.5% | 9.3% | 615561 | 457 מתוך 1,192456 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.5% | 20.5% | 464054 | 646 מתוך 1,192626 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.4% | 5.9% | 362932 | 758 מתוך 1,192726 מתוך 1,038274 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302139 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038243 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.3% | 5.7% | 292040 | 837 מתוך 1,192826 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231326 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.9% | 5.3% | 635974 | 427 מתוך 1,192416 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799071 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,038114 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211127 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817991 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03828 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 2.8% | 0.8% | 989999 | 17 מתוך 1,19212 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 14.4% | 44.0% | 352747 | 770 מתוך 1,192754 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.2% | 37.8% | 747168 | 308 מתוך 1,192302 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.3% | 14.7% | 829374 | 214 מתוך 1,19264 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221325 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454659 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,038166 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 535 | 5,690,682 | 515755 | 583 מתוך 1,192449 מתוך 1,038183 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.1% | 91.2% | 0.3% | 5.5% | 68.8% | 385 | מרצ-יחד 47.8% |
| 2009 | 5.6%▲3.5 | 91.9%▲0.7 | 0.8%▲0.6 | 0.6%▼4.9 | 66.7% | 356 | התנועה החדשה-מרצ 37.1% |
| 2013 | 5.5%▼0.1 | 87.1%▼4.7 | 0.9%▲0.1 | 1.8%▲1.3 | 71.2% | 435 | העבודה 40.7% |
| 2015 | 12.7%▲7.2 | 78.5%▼8.6 | 0.6%▼0.3 | 7.0%▲5.1 | 73.7% | 489 | המחנה הציוני 57.3% |
| אפר׳ 2019 | 6.8%▼5.9 | 86.0%▲7.5 | 0.2%▼0.4 | 6.3%▼0.6 | 72.3% | 428 | כחול לבן 54.2% |
| ספט׳ 2019 | 6.9%▲0.1 | 89.6%▲3.6 | 0.5%▲0.2 | 2.1%▼4.2 | 71.8% | 422 | כחול לבן 52.6% |
| 2020 | 8.4%▲1.6 | 89.9%▲0.3 | 1.0%▲0.5 | – | 69.6% | 415 | כחול לבן 63.9% |
| 2021 | 9.4%▲1.0 | 87.2%▼2.7 | 0.5%▼0.5 | – | 71.4% | 414 | מרצ 25.1% |
| 2022 | 21.1%▲11.6 | 76.2%▼11.0 | 0.4%▼0.1 | 0.0% | 71.5% | 513 | יש עתיד 30.4% |
| 2026 | 14.4%▼6.7 | 80.2%▲4.0 | 1.3%▲0.9 | 1.3%▲1.3 | 77.7% | 535 | ישר! 38.1% |
מפקד 2022
| בית אלפא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,190 | 9,601,720 | 647169 | 420 מתוך 1,162301 מתוך 1,027128 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,900 | – | 586562 | 484 מתוך 1,162360 מתוך 1,027156 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.4% | 12.4% | 929189 | 95 מתוך 1,15194 מתוך 1,01644 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.0% | 25.8% | 312338 | 796 מתוך 1,159788 מתוך 1,027253 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 85.7% | 25.3% | 100100100 | 2 מתוך 1,0122 מתוך 1,0031 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 81,800 | 104,300 | 10514 | 1,040 מתוך 1,160980 מתוך 1,027351 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.5% | 69.8% | 1,007 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חפצי-בה 0.7 ק״מ · ניר דוד (תל עמל) 2.7 ק״מ · בית השיטה 4.0 ק״מ · מעלה גלבוע 4.6 ק״מ · מסילות 4.7 ק״מ