חפצי-בה
סמל למ״ס 90 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 5.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חפצי-בה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.4% | 16.1% | 787575 | 265 מתוך 1,192259 מתוך 1,038101 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 17.4% | 6.4% | 706663 | 357 מתוך 1,192349 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| הליכוד | 14.4% | 20.5% | 595366 | 493 מתוך 1,192483 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| ביחד | 11.0% | 9.3% | 514451 | 580 מתוך 1,192578 מתוך 1,038200 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797680 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605654 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 5.1% | 615670 | 454 מתוך 1,192450 מתוך 1,038117 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.8% | 5.7% | 524566 | 567 מתוך 1,192561 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718263 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 25.2% | 44.0% | 484262 | 617 מתוך 1,192606 מתוך 1,038157 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 69.2% | 37.8% | 625855 | 450 מתוך 1,192437 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677757 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797680 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.7% | 78.0% | 535366 | 557 מתוך 1,192478 מתוך 1,038140 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 500 | 5,690,682 | 475251 | 637 מתוך 1,192502 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.3% | 82.2% | 0.4% | 15.1% | 68.1% | 259 | העבודה-מימד 50.6% |
| 2009 | 5.4%▲3.1 | 90.3%▲8.1 | 0.4%±0.0 | 0.8%▼14.3 | 68.0% | 258 | העבודה 50.8% |
| 2013 | 6.8%▲1.4 | 90.5%▲0.2 | 0.3%±0.0 | 1.4%▲0.6 | 72.5% | 295 | העבודה 57.3% |
| 2015 | 9.6%▲2.8 | 81.8%▼8.7 | 0.3%±0.0 | 6.6%▲5.2 | 73.6% | 303 | המחנה הציוני 62.0% |
| אפר׳ 2019 | 20.0%▲10.5 | 73.0%▼8.8 | 0.2%▼0.1 | 6.4%▼0.2 | 74.2% | 419 | כחול לבן 43.4% |
| ספט׳ 2019 | 19.3%▼0.8 | 78.0%▲4.9 | 0.2%±0.0 | 2.3%▼4.1 | 76.3% | 431 | כחול לבן 48.5% |
| 2020 | 23.0%▲3.7 | 76.0%▼1.9 | 0.7%▲0.5 | – | 73.3% | 413 | כחול לבן 55.2% |
| 2021 | 22.6%▼0.4 | 74.0%▼2.1 | 0.0%▼0.7 | – | 73.0% | 411 | העבודה 21.2% |
| 2022 | 21.0%▼1.6 | 74.8%▲0.9 | 0.5%▲0.5 | 0.0% | 70.0% | 409 | יש עתיד 39.4% |
| 2026 | 25.2%▲4.2 | 69.2%▼5.6 | 0.6%▲0.1 | 4.6%▲4.6 | 78.7% | 500 | ישר! 36.4% |
מפקד 2022
| חפצי-בה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 810 | 9,601,720 | 414546 | 677 מתוך 1,162554 מתוך 1,027214 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,703 | – | 546057 | 539 מתוך 1,162412 מתוך 1,027177 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02747 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 17.9% | 12.4% | 888785 | 135 מתוך 1,151134 מתוך 1,01662 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.6% | 25.8% | 362843 | 739 מתוך 1,159735 מתוך 1,027231 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.9% | 25.3% | 272729 | 734 מתוך 1,012725 מתוך 1,003226 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,200 | 104,300 | 393250 | 705 מתוך 1,160699 מתוך 1,027206 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.5% | 69.8% | 498 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית אלפא 0.7 ק״מ · ניר דוד (תל עמל) 3.4 ק״מ · בית השיטה 3.9 ק״מ · מעלה גלבוע 4.7 ק״מ · תל יוסף 4.7 ק״מ