בית השיטה
סמל למ״ס 242 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 1,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית השיטה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 42.7% | 16.1% | 949394 | 73 מתוך 1,19270 מתוך 1,03826 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.6% | 6.4% | 848279 | 192 מתוך 1,192190 מתוך 1,03887 מתוך 408 |
| ביחד | 15.9% | 9.3% | 747076 | 302 מתוך 1,192301 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.9% | 20.5% | 271830 | 871 מתוך 1,192845 מתוך 1,038284 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 5.1% | 575064 | 507 מתוך 1,192503 מתוך 1,038141 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514646 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038217 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 5.7% | 372850 | 746 מתוך 1,192737 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.7% | 292033 | 824 מתוך 1,192815 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17721 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 10.9% | 44.0% | 271836 | 867 מתוך 1,192846 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 86.8% | 37.8% | 878586 | 155 מתוך 1,192155 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281931 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,038275 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.7% | 78.0% | 343347 | 786 מתוך 1,192687 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 818 | 5,690,682 | 717973 | 342 מתוך 1,192220 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.8% | 82.8% | 0.0% | 10.8% | 68.1% | 603 | העבודה-מימד 53.9% |
| 2009 | 10.3%▲4.5 | 86.8%▲4.1 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼9.7 | 68.7% | 623 | העבודה 56.3% |
| 2013 | 9.7%▼0.6 | 85.8%▼1.0 | 0.1%▲0.1 | 1.3%▲0.1 | 72.3% | 712 | העבודה 52.8% |
| 2015 | 11.8%▲2.1 | 82.0%▼3.8 | 0.1%±0.0 | 5.5%▲4.2 | 74.6% | 744 | המחנה הציוני 64.9% |
| אפר׳ 2019 | 10.0%▼1.9 | 85.3%▲3.3 | 0.4%▲0.3 | 4.1%▼1.4 | 74.5% | 773 | כחול לבן 56.4% |
| ספט׳ 2019 | 10.1%▲0.1 | 87.5%▲2.2 | 0.1%▼0.3 | 2.2%▼1.9 | 73.8% | 765 | כחול לבן 56.9% |
| 2020 | 11.8%▲1.7 | 88.0%▲0.5 | 0.1%±0.0 | – | 72.8% | 756 | כחול לבן 67.2% |
| 2021 | 10.7%▼1.0 | 87.0%▼0.9 | 0.3%▲0.1 | – | 73.5% | 755 | העבודה 31.9% |
| 2022 | 10.2%▼0.5 | 87.8%▲0.8 | 0.1%▼0.1 | 0.0% | 70.0% | 732 | יש עתיד 39.6% |
| 2026 | 10.9%▲0.6 | 86.8%▼1.0 | 0.0%▼0.1 | 1.8%▲1.8 | 75.7% | 818 | ישר! 42.7% |
מפקד 2022
| בית השיטה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,460 | 9,601,720 | 717974 | 331 מתוך 1,162216 מתוך 1,027105 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,253 | – | 394340 | 715 מתוך 1,162583 מתוך 1,027244 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02747 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 17.8% | 12.4% | 888684 | 137 מתוך 1,151136 מתוך 1,01664 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 31.3% | 25.8% | 463952 | 628 מתוך 1,159625 מתוך 1,027195 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.4% | 25.3% | 676770 | 331 מתוך 1,012325 מתוך 1,00396 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 99,200 | 104,300 | 261836 | 855 מתוך 1,160843 מתוך 1,027263 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.2% | 69.8% | 716 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תל יוסף 3.8 ק״מ · מולדת 3.8 ק״מ · חפצי-בה 3.9 ק״מ · בית אלפא 4.0 ק״מ · עין חרוד (מאוחד) 4.6 ק״מ