מולדת
סמל למ״ס 269 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 1,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.4% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מולדת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 48.0% | 16.1% | 999999 | 15 מתוך 1,19213 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 18.8% | 6.4% | 726866 | 331 מתוך 1,192325 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| ביחד | 14.9% | 9.3% | 696470 | 372 מתוך 1,192371 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.9% | 636156 | 427 מתוך 1,192398 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.4% | 20.5% | 241527 | 900 מתוך 1,192873 מתוך 1,038296 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534660 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,038159 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494253 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453848 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271736 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322940 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303431 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 10.5% | 44.0% | 261734 | 878 מתוך 1,192855 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 86.4% | 37.8% | 868485 | 168 מתוך 1,192168 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494252 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414155 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,038183 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 712 | 5,690,682 | 677570 | 391 מתוך 1,192265 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.0% | 85.1% | 0.0% | 6.9% | 71.1% | 376 | העבודה-מימד 44.9% |
| 2009 | 15.9%▲7.9 | 81.3%▼3.8 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼5.0 | 75.0% | 471 | קדימה 45.4% |
| 2013 | 12.7%▼3.2 | 83.8%▲2.5 | 0.2%▲0.2 | 1.9%±0.0 | 77.7% | 519 | העבודה 41.8% |
| 2015 | 10.6%▼2.1 | 83.4%▼0.4 | 0.0%▼0.2 | 6.0%▲4.1 | 80.2% | 548 | המחנה הציוני 63.9% |
| אפר׳ 2019 | 11.0%▲0.4 | 84.4%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼1.4 | 78.3% | 627 | כחול לבן 64.0% |
| ספט׳ 2019 | 11.0%±0.0 | 84.8%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 4.0%▼0.6 | 72.7% | 573 | כחול לבן 62.3% |
| 2020 | 12.6%▲1.7 | 87.0%▲2.2 | 0.2%▲0.2 | – | 73.6% | 601 | כחול לבן 70.7% |
| 2021 | 10.7%▼1.9 | 86.7%▼0.4 | 0.0%▼0.2 | – | 71.9% | 607 | יש עתיד 32.3% |
| 2022 | 12.7%▲2.0 | 86.4%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.5% | 604 | יש עתיד 45.9% |
| 2026 | 10.5%▼2.2 | 86.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 77.1% | 712 | ישר! 48.0% |
מפקד 2022
| מולדת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,210 | 9,601,720 | 657170 | 408 מתוך 1,162290 מתוך 1,027123 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,515 | – | 495551 | 596 מתוך 1,162466 מתוך 1,027200 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514647 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016213 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.0% | 25.8% | 565164 | 504 מתוך 1,159501 מתוך 1,027144 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.8% | 25.3% | 868689 | 140 מתוך 1,012139 מתוך 1,00336 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 124,400 | 104,300 | 575169 | 503 מתוך 1,160499 מתוך 1,027129 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.1% | 69.8% | 560 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טייבה (בעמק) 2.0 ק״מ · רמת צבי 2.6 ק״מ · בית השיטה 3.8 ק״מ · תל יוסף 5.1 ק״מ · עין חרוד (איחוד) 5.3 ק״מ