טייבה (בעמק)
סמל למ״ס 497 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 2,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 92.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טייבה (בעמק) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 62.9% | 8.8% | 963394 | 43 מתוך 1,19241 מתוך 6127 מתוך 408 |
| רע״ם | 29.7% | 5.9% | 935591 | 85 מתוך 1,19227 מתוך 6138 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 4.0% | 6.4% | 449037 | 671 מתוך 1,1927 מתוך 61257 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 6110074 | 440 מתוך 1,1921 מתוך 61108 מתוך 408 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 11757 | 1,042 מתוך 1,19211 מתוך 61373 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.5% | 20.5% | 7738 | 1,095 מתוך 1,19213 מתוך 61368 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12728 | 1,033 מתוך 1,19215 מתוך 61370 מתוך 408 |
| ביחד | 0.1% | 9.3% | 7536 | 1,073 מתוך 1,1929 מתוך 61366 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.3% | 0.8% | 959297 | 56 מתוך 1,1926 מתוך 6112 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 1.3% | 44.0% | 99212 | 1,080 מתוך 1,1925 מתוך 61358 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 4.9% | 37.8% | 178812 | 988 מתוך 1,1928 מתוך 61358 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 92.5% | 14.7% | 921289 | 102 מתוך 1,19254 מתוך 6144 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 79.6% | 78.0% | 623574 | 446 מתוך 1,19240 מתוך 61106 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,112 | 5,690,682 | 761578 | 284 מתוך 1,19252 מתוך 6190 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.8% | 48.1% | 47.6% | 0.2% | 76.8% | 582 | העבודה-מימד 47.9% |
| 2009 | 1.0%▼2.8 | 5.7%▼42.4 | 92.5%▲44.9 | 0.0%▼0.2 | 73.3% | 614 | בל״ד 70.8% |
| 2013 | 14.1%▲13.1 | 37.7%▲32.0 | 47.3%▼45.2 | 0.0%±0.0 | 65.0% | 605 | העבודה 27.9% |
| 2015 | 1.3%▼12.8 | 10.5%▼27.2 | 83.2%▲35.9 | 0.2%▲0.2 | 59.3% | 619 | הרשימה המשותפת 83.2% |
| אפר׳ 2019 | 7.1%▲5.8 | 33.3%▲22.8 | 56.0%▼27.2 | 0.9%▲0.7 | 39.6% | 466 | חד״ש-תע״ל 30.5% |
| ספט׳ 2019 | 2.4%▼4.7 | 6.7%▼26.5 | 86.5%▲30.5 | 0.2%▼0.7 | 52.5% | 638 | הרשימה המשותפת 86.5% |
| 2020 | 0.9%▼1.5 | 5.3%▼1.5 | 93.4%▲6.9 | – | 57.2% | 702 | הרשימה המשותפת 93.4% |
| 2021 | 8.6%▲7.7 | 24.0%▲18.7 | 66.7%▼26.7 | – | 36.5% | 454 | הרשימה המשותפת 37.0% |
| 2022 | 1.7%▼6.9 | 6.2%▼17.9 | 91.2%▲24.4 | 0.0% | 46.1% | 601 | רע״ם 48.1% |
| 2026 | 1.3%▼0.4 | 4.9%▼1.3 | 92.5%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 79.6% | 1,112 | הרשימה המשותפת 62.9% |
מפקד 2022
| טייבה (בעמק) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,100 | 9,601,720 | 771779 | 270 מתוך 1,16251 מתוך 6188 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 5,524 | – | 834089 | 194 מתוך 1,16237 מתוך 6146 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 1557 | 967 מתוך 1,16253 מתוך 61373 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 2.8% | 12.4% | 834 | 1,059 מתוך 1,15159 מתוך 61391 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.7% | 25.8% | 103714 | 1,043 מתוך 1,15937 מתוך 61349 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 81,800 | 104,300 | 106514 | 1,040 מתוך 1,16022 מתוך 61351 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 50.8% | 69.8% | 1,090 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מולדת 2.0 ק״מ · רמת צבי 3.2 ק״מ · גזית 3.9 ק״מ · כפר מצר 5.1 ק״מ · טמרה (יזרעאל) 5.1 ק״מ