בית גוברין
סמל למ״ס 619 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית יואב · אוכלוסייה 470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית גוברין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.7% | 16.1% | 878689 | 149 מתוך 1,192145 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 33.6% | 6.4% | 949393 | 72 מתוך 1,19271 מתוך 1,03818 מתוך 261 |
| ביחד | 14.5% | 9.3% | 676272 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,03871 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524860 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595358 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| הליכוד | 2.7% | 20.5% | 16719 | 993 מתוך 1,192962 מתוך 1,038210 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.8% | 5.1% | 16417 | 990 מתוך 1,192981 מתוך 1,038214 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839478 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 15417 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 3.8% | 44.0% | 12215 | 1,048 מתוך 1,1921,019 מתוך 1,038223 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 91.6% | 37.8% | 969598 | 51 מתוך 1,19251 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738473 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595358 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414144 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 262 | 5,690,682 | 151620 | 1,015 מתוך 1,192870 מתוך 1,038210 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.1% | 82.4% | 0.0% | 4.9% | 96.8% | 182 | העבודה-מימד 48.4% |
| 2009 | 10.4%▼1.7 | 83.1%▲0.7 | 0.6%▲0.6 | 0.6%▼4.3 | 74.8% | 154 | קדימה 40.9% |
| 2013 | 5.6%▼4.8 | 90.6%▲7.4 | 0.0%▼0.6 | 2.2%▲1.6 | 77.3% | 180 | העבודה 50.6% |
| 2015 | 6.8%▲1.3 | 88.2%▼2.4 | 0.5%▲0.5 | 4.5%▲2.3 | 79.7% | 220 | המחנה הציוני 59.5% |
| אפר׳ 2019 | 7.0%▲0.2 | 88.1%▼0.1 | 0.4%±0.0 | 3.1%▼1.5 | 79.6% | 227 | כחול לבן 55.5% |
| ספט׳ 2019 | 5.8%▼1.2 | 92.9%▲4.8 | 0.9%▲0.5 | 0.0%▼3.1 | 78.1% | 224 | כחול לבן 58.0% |
| 2020 | 4.8%▼1.0 | 93.5%▲0.6 | 1.3%▲0.4 | – | 79.3% | 229 | כחול לבן 63.3% |
| 2021 | 5.4%▲0.6 | 92.9%▼0.6 | 0.0%▼1.3 | – | 77.1% | 224 | העבודה 30.8% |
| 2022 | 6.2%▲0.8 | 90.7%▼2.1 | 0.9%▲0.9 | 0.0% | 75.2% | 227 | יש עתיד 48.0% |
| 2026 | 3.8%▼2.3 | 91.6%▲0.9 | 0.8%▼0.1 | 3.4%▲3.4 | 77.1% | 262 | ישר! 39.7% |
מפקד 2022
| בית גוברין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 470 | 9,601,720 | 141515 | 993 מתוך 1,162864 מתוך 1,027205 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,047 | – | 303438 | 810 מתוך 1,162678 מתוך 1,027149 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 141316 | 988 מתוך 1,162877 מתוך 1,027199 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 8.8% | 12.4% | 373141 | 716 מתוך 1,151694 מתוך 1,016140 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.7% | 25.8% | 767379 | 280 מתוך 1,159278 מתוך 1,02750 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.9% | 25.3% | 777778 | 230 מתוך 1,012225 מתוך 1,00344 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,800 | 104,300 | 373039 | 728 מתוך 1,160721 מתוך 1,027147 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.9% | 69.8% | 132 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית ניר 4.5 ק״מ · גלאון 5.1 ק״מ · נחושה 5.6 ק״מ · צפרירים 6.9 ק״מ · לכיש 7.7 ק״מ