לכיש
סמל למ״ס 24 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 1,170 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לכיש | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 42.7% | 16.1% | 949395 | 73 מתוך 1,19270 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 28.9% | 6.4% | 898790 | 137 מתוך 1,192136 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| ביחד | 15.3% | 9.3% | 716778 | 333 מתוך 1,192332 מתוך 1,03857 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.7% | 20.5% | 211226 | 939 מתוך 1,192910 מתוך 1,038193 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453844 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.5% | 5.9% | 373045 | 745 מתוך 1,192714 מתוך 1,038142 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038191 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423441 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 15417 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 7.2% | 44.0% | 191021 | 958 מתוך 1,192933 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 89.5% | 37.8% | 929093 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576560 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453744 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 78.0% | 616357 | 455 מתוך 1,192380 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 515 | 5,690,682 | 485462 | 613 מתוך 1,192479 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.9% | 84.8% | 0.3% | 5.6% | 83.3% | 303 | העבודה-מימד 42.6% |
| 2009 | 15.1%▲7.1 | 79.8%▼5.0 | 0.3%±0.0 | 2.7%▼2.9 | 83.1% | 332 | העבודה 37.7% |
| 2013 | 9.8%▼5.2 | 83.0%▲3.2 | 0.3%±0.0 | 4.2%▲1.5 | 82.5% | 377 | העבודה 31.0% |
| 2015 | 7.7%▼2.2 | 88.4%▲5.4 | 0.2%±0.0 | 3.7%▼0.5 | 83.1% | 405 | המחנה הציוני 58.8% |
| אפר׳ 2019 | 9.3%▲1.7 | 86.3%▼2.1 | 0.2%±0.0 | 3.7%±0.0 | 82.0% | 460 | כחול לבן 55.7% |
| ספט׳ 2019 | 9.7%▲0.4 | 86.2%▼0.1 | 0.4%▲0.2 | 3.5%▼0.2 | 82.7% | 463 | כחול לבן 57.0% |
| 2020 | 10.4%▲0.7 | 89.0%▲2.8 | 0.2%▼0.2 | – | 79.8% | 462 | כחול לבן 63.9% |
| 2021 | 8.1%▼2.3 | 90.6%▲1.6 | 0.4%▲0.2 | – | 77.9% | 468 | העבודה 23.9% |
| 2022 | 9.6%▲1.5 | 89.3%▼1.3 | 0.6%▲0.2 | 0.0% | 77.3% | 488 | יש עתיד 43.2% |
| 2026 | 7.2%▼2.4 | 89.5%▲0.2 | 0.4%▼0.2 | 2.7%▲2.7 | 79.5% | 515 | ישר! 42.7% |
מפקד 2022
| לכיש | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,170 | 9,601,720 | 637075 | 429 מתוך 1,162310 מתוך 1,02762 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,489 | – | 485362 | 610 מתוך 1,162480 מתוך 1,02792 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 7.6% | 12.4% | 292230 | 810 מתוך 1,151783 מתוך 1,016163 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.8% | 25.8% | 696572 | 362 מתוך 1,159360 מתוך 1,02767 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.4% | 25.3% | 919191 | 87 מתוך 1,01287 מתוך 1,00320 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 166,100 | 104,300 | 898890 | 123 מתוך 1,160123 מתוך 1,02725 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 56.5% | 69.8% | 1,055 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נועם 5.1 ק״מ · שדה משה 6.8 ק״מ · אחוזם 6.9 ק״מ · שלווה 7.1 ק״מ · כרמי קטיף 7.1 ק״מ