נועם

סמל למ״ס 15 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שפיר · אוכלוסייה 480 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 95.6% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 78.7%2009: מחנה נתניהו 94.4%2013: מחנה נתניהו 93.9%2015: מחנה נתניהו 90.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 94.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 92.5%2020: מחנה נתניהו 96.6%2021: מחנה נתניהו 93.5%2022: מחנה נתניהו 94.3%2026: מחנה נתניהו 95.6%2006: המחנה שמולו 18.6%2009: המחנה שמולו 4.6%2013: המחנה שמולו 5.2%2015: המחנה שמולו 2.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 2.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 6.2%2020: המחנה שמולו 3.4%2021: המחנה שמולו 6.5%2022: המחנה שמולו 4.9%2026: המחנה שמולו 2.9%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנועםישראלאחוזוןדירוג
הליכוד59.0%20.5%99999916 מתוך 1,19216 מתוך 1,0384 מתוך 261
עוצמה יהודית20.9%5.7%98979529 מתוך 1,19228 מתוך 1,03813 מתוך 261
ש״ס9.5%5.3%95949365 מתוך 1,19264 מתוך 1,03818 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות4.0%5.1%595455472 מתוך 1,192468 מתוך 1,038113 מתוך 261
יהדות התורה1.5%5.5%93929278 מתוך 1,19274 מתוך 1,03820 מתוך 261
ישר!1.5%16.1%17921992 מתוך 1,192946 מתוך 1,038207 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.5%2.7%251525882 מתוך 1,192867 מתוך 1,038192 מתוך 261
ביחד0.7%9.3%144191,018 מתוך 1,192988 מתוך 1,038212 מתוך 261
ישראל ביתנו0.7%5.9%211328933 מתוך 1,192894 מתוך 1,038188 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.7%1.7%231323894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038194 מתוך 261
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי95.6%44.0%94939571 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 261
גוש השינוי2.9%37.8%137171,033 מתוך 1,192964 מתוך 1,038215 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש1.5%2.8%241525888 מתוך 1,192868 מתוך 1,038192 מתוך 261
אחוז הצבעה81.0%78.0%747671301 מתוך 1,192246 מתוך 1,03877 מתוך 261
קולות כשרים2735,690,682161822997 מתוך 1,192852 מתוך 1,038203 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200678.7%18.6%0.0%2.1%59.1%188ש״ס 37.8%
200994.4%▲15.64.6%▼14.00.5%▲0.50.0%▼2.165.1%195הליכוד 44.6%
201393.9%▼0.55.2%▲0.60.0%▼0.50.9%▲0.968.4%212הליכוד ביתנו 40.1%
201590.8%▼3.12.6%▼2.60.0%±0.06.6%▲5.676.7%228הליכוד 62.3%
אפר׳ 201994.0%▲3.22.8%▲0.20.0%±0.01.9%▼4.771.9%215הליכוד 76.7%
ספט׳ 201992.5%▼1.46.2%▲3.40.0%±0.01.3%▼0.574.0%227הליכוד 69.6%
202096.6%▲4.13.4%▼2.70.0%±0.0–75.1%234הליכוד 74.8%
202193.5%▼3.06.5%▲3.00.0%±0.0–67.4%217הליכוד 57.1%
202294.3%▲0.74.9%▼1.50.0%±0.00.0%78.2%244הליכוד 50.4%
202695.6%▲1.32.9%▼2.00.0%±0.01.5%▲1.581.0%273הליכוד 59.0%

מפקד 2022

נועםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4809,601,720151615984 מתוך 1,162855 מתוך 1,027201 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,255–4421,120 מתוך 1,162985 מתוך 1,027236 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3030373140678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241
בני 65 ומעלה10.3%12.4%494454578 מתוך 1,151563 מתוך 1,016109 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)9.6%25.8%5281,103 מתוך 1,1591,002 מתוך 1,027220 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)8.5%25.3%141524861 מתוך 1,012852 מתוך 1,003160 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)101,800104,300282028833 מתוך 1,160823 מתוך 1,027173 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.2%69.8%556 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים